ריו פרדיננד מול קרלוס טבס. עצלן? (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
ריו פרדיננד מול קרלוס טבס. עצלן? (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

אין משחק שמצליח לייצר יותר אמוציות, הן בקרב השחקנים והן בקרב האוהדים ממשחק דרבי. בשבת בצהריים יערך הדרבי של מנצ'סטר בין היונייטד שמחפשת אליפות לבין הסיטי שרוצה כרטיס לליגת האלופות בעונה הבאה ואם אפשר, "על הדרך", לקלקל ליריבה העירונית את האלופת, ספק אם יהיה מישהו שיתנגד.

בלם מנצ'סטר יונייטד, ריו פרדיננד, לא המתין הרבה ויצא הבוקר (שלישי) להתקפה על חלוץ הסיטי קרלוס טבס, שלא אהוד במיוחד על אלכס פרגוסון.

פרדיננד החליט לספר מה הוא חושב על החלוץ הארגנטיני: "קרלוס טבס הוא עצלן. באימון הוא התעצל ושמר את כל האנרגיות שהיו לו למשחק של שבת. הוא לא ממש השקיע באימונים".

"הוא עובד חזק מאוד בחדר כושר. בזה הוא מקצוען אמיתי, אבל באימונים על הדשא זה לא היה נראה שהוא משקיע. הוא לא כמוני. אני אחד שחייב אימונים רציניים כל יום ולהשקיע כדי להגיע מוכן למשחק" החמיא לעצמו בדרך.

ובין לבין, בקבוצה כבר בונים את העונה הבאה וממשיכים לחשוב איך לחזק את סגל השחקנים ושני השמות המרכזיים שעלו הם של קארים בנזמה מריאל מדריד, שעל פי הערכות במועדון, תג המחיר שלו יעמוד כנראה על 25 מיליון ליש"ט (כ-28 מיליון יורו). 

טבס עם פרדיננד. בגד באוהדי יונייטד שהעריצו אותו (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
ריו פרדיננד מול קרלוס טבס בתקופה היפה שלהם ביחד (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

השחקן השני שמועמד להגיע הוא קשר ולנסיה, דויד סילבה עליו מוכנים לשלם כ-35 מיליון ליש"ט, כ-40 מיליון יורו. בינתיים, השוער הוותיק, אדווין ואן דר סר, החליט להישאר במועדון לעוד עונה אחת ולא לפרוש בסיום העונה הנוכחית. ההולנדי בן ה-39 מרגיש שהוא עוד יכול לתרום. המגן גארי נוויל כנראה יודיע בסיום העונה על פרישה.