רוני לוי. רק תיקו מול מתאן (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
רוני לוי. רק תיקו מול מתאן (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

קבוצתו הרומנית של רוני לוי, אוניראה אורזיצ'ני, סיימה הערב (רביעי) בתיקו חוץ 1:1 עם קבוצת גז מתאן, המדורגת במקום ה-12 בליגה עם 29 נקודות.

הקבוצה האורחת הצליחה לעלות ראשונה על לוח התוצאות עם שער של יאלומיטני מאריוס בילאסקיו בדקה ה-35, וסיימה את המחצית הראשונה ביתרון 0:1. במחצית השניה, בדקה ה-56, הצליח דודיטה המקומי להשוות עבור המקומיים.

בעקבות התיקו המאכזב, שמגיע אחרי ניצחון 0:2 במחזור שעבר, מדורגת קבוצתו של רוני לוי במקום הרביעי המוביל בסוף העונה לליגה האירופית, עם 46 נקודות. אותו מספר של נקודות יש גם לקבוצה שמדורגת במקום השלישי, טימישווארה.

במקום השני בטבלה, המוביל למוקדמות ליגת האלופות, מדורגת כעת ואסלוי, שלה שתי נקודות יותר מלאוניראה ולטימישווארה, 48 נקודות.

קלוז', מוליכת הטבלה, מקום שמוביל אוטומטית לשלב הבתים של ליגת האלופות, נהנית מיתרון של נקודה אחת בלבד על ואסלוי, אך יש לה עוד משחק חסר, שיתקיים מחר מול פולי יאש.

שחקני אוניראה.  (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
שחקני אוניראה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

במחזור הבא מחכה לקבוצתו של לוי משחק שהיא חייבת לנצח מול ואסלוי. מאז שהגיע לוי לאוניראה, שיחקה קבוצתו תשעה משחקים, שמהם ניצחה רק שניים, אך הפסידה רק באחד, וסיימה שש פעמים בתיקו.