אבוחצירא, עלול להיפרד מלאריסה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אבוחצירא, עלול להיפרד מלאריסה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

לאחר שהבטיחה את מקומה בליגה היוונית לעונה נוספת בזכות ניצחון החוץ 0:3 על פאניוניוס, כשאת אחד השערים כובש סלים טועמה בבעיטה חופשית, החלה לאריסה לעסוק בתכנון העונה הבאה.

בקבוצה מעוניינים לבצע שינויים דרסטיים בעקבות העונה הכושלת אותה עברה, עונה שהחלה בהדחה מוקדמת ממשחקי הליגה האירופית מול יריבה איסלנדית ומסתיימת כשרק מחזור אחד לסיום מבטיחה לאריסה את מקומה בליגה הראשונה.

בתקשורת היוונית מתפרסם כי בקבוצה כבר קיבלו החלטה לפיה אם החלוץ הישראלי, שמעון אבוחצירא יבקש לעזוב, הקבוצה לא תעמוד בדרכו ותאפשר לו לעשות כן, כל זאת על מנת להשתחרר מחוזהו.

אבוחצירא עבר עונה חסרת מזל ומלאה בפציעות כשהוא נעדר זה מספר חודשים ממשחקי הקבוצה בשל מספר פציעות, תחילה עבר ניתוח במפשעה ואז עבר חלוצה לשעבר של הפועל פ"ת פציעה ביזארית כשנחתך בקרסולו מכוס שבורה, פציעה ממנה לא שב עדיין לפעילות, כשבוע לפני תום העונה.

בקבוצה ישמחו להשתחרר מחוזיהם של רוב שחקני הרכש מהם קיימת אכזבה עמוקה בשל העונה החלשה, שהיא הרבה מתחת לציפיות כאמור, ועל מנת לקבל כספים שיסייעו לה להתחזק לקראת עונת המשחקים הבאה.

אבוחצירא במדי לאריסה (צילום: האתר הרשמי של לאריסה)   (צילום: מערכת ONE)
אבוחצירא במדי לאריסה (צילום: האתר הרשמי של לאריסה) (ONE) | צילום: מערכת ONE

באבוחצירא כבר הביעה העונה התעניינות מכבי ת"א, שרצתה להעבירו לשורותיה בפגרת החורף בחודש ינואר האחרון.

גם מעמדו של סלים טועמה עדיין לא ברור, כאשר במהלך העונה התעניינו בקשר מספר קבוצות ונראה היה שהוא בדרכו החוצה. לאחרונה חל שיפור במעמדו והשער שלו מול פאניוניוס אף נבחר במקום השני בשערי המחזור ביוון אחרי השער נפלא של סוטיריס ניניס מפנאתינאיקוס האלופה.