אלי גוטמן. יתחיל לעבוד ללא שכר (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אלי גוטמן. יתחיל לעבוד ללא שכר (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

המאמן, אלי גוטמן, קיבל הבוקר טלפון לשמור בשקט על פגישה ראשונה וחשובה וקיבל הוראה להגיע לביתו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, יחד עם ממלא מקומו, שטרן חלובה, בביתו של לוזון בפתח תקווה.

ל-ONE נודע שבין השלושה התקיימה ישיבה ארוכה מאוד, חיובית ובה פרש גוטמן את משנתו על הכדורגל וכיצד הוא רואה את הנבחרת לקדנציה אחת בלבד שהוא יקבל ובה גם סוכם, בין היתר, על תנאיו של גוטמן לאימון נבחרת ישראל.

גוטמן אמנם אמור להתחיל לעבוד באופן רשמי בחודש מאי 2012 מבחינה כלכלית בלבד, אבל במשחק הידידות של הנבחרת בפברואר מול אוקראינה, גוטמן אמור לעמוד על הקווים ובמהלך כל התקופה הזו להתכונן למאני-טיים, ככל הנראה ללא שכר.

כבר אתמול בתכנית הספורט של ישראל, 102FM בשיתוף ONE, הבהיר ממלא מקום יו"ר ההתאחדות, שטרן חלובה, שלמעשה גוטמן יודע על תנאי העסקתו כבר חודשיים ואם הדבר היה תלוי בו, הוא היה חותם כבר לפני שבוע, לא עברו 24 שעות וכאמור גוטמן, לוזון וחלובה בפגישה ראשונה שחוץ מחתימה רשמית, הכל כבר נאמר בה.

גוטמן יודיע בתוך שבוע ללוזון וחלובה מי יהיה הצוות המקצועי שהיה רוצה לראות בנבחרת, כאשר ניר קלינגר הוא המועמד החזק ביותר לעמדת עוזר המאמן וגם שמו של יוסי אבוקסיס עדיין לא נפסל.

אלי גוטמן ואבי לוזון  (צילום: מערכת ONE)
אלי גוטמן ואבי לוזון. ישתפו פעולה בשנים הקרובות | צילום: מערכת ONE

בשבוע הבא תתקיים ישיבת מזכירות בהתאחדות לכדורגל שם יעביר אבי לוזון באופן פורמלי את מינויו של גוטמן לנבחרת ישראל. מיד לאחר מכן תתקיים מסיבת עיתונאים ובה יוצג המאמן החדש שיחל את עבודתו באופן רשמי בנבחרת.