וויין רוני. קאפלו מודאג (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
וויין רוני. קאפלו מודאג (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

האם נבחרת אנגליה עומדת לספוג מכה אנושה לתקוות המונדיאל שלה? על פי דיווחים בעיתוני הבוקר (ראשון) שמתפרסמים באנגליה, אנשי הנבחרת ובראשם המנג'ר, פאביו קאפלו, חוששים מאוד שכן.

וויין רוני, אולי החלוץ הטוב ביותר בעולם, מצליח לגרום לבלבול אצל קאפלו, אשר מנסה לפענח מה בדיוק מצב הפציעה של השחקן המוביל שלו לקראת משחקי הגביע העולמי בדרום אפריקה.

כזכור, רק אתמול דווח כי החלוץ סיים את העונה בעקבות פציעה במפשעה, אשר הצטרפה לאותה פציעה שספג בקרסול נגד באיירן מינכן.

אלא שאת קאפלו מדאיג בכלל משהו אחר, ואלו בעיות הברכיים מהן סובל החלוץ לאחרונה. על פי הדיווחים, המנג'ר האיטלקי ביקש לערוך לחלוץ סדרת בדיקות מיוחדות על מנת לוודא שהוא אכן יהיה כשיר במאת האחוזים לקראת משחקי גביע העולם.

ב'טלגרף' אף הוסיפו כי האיטלקי ואנשיו מבולבלים מאוד בגלל הדיווחים הסותרים אודות פציעותיו של החלוץ. הבעיה הזאת צצה לפני משחק הגומלין מול באיירן, אז סיפר אלכס פרגוסון ש'אין שום סיכוי בעולם שרוני ישחק' ובסוף הוא פתח בהרכב ואף רשם כ-50 דקות של משחק. קאפלו נשאר מבולבל מאוד מהדבר ותהה האם גם הדיווחים על הפציעות בברכו ובמפשעה הן רק משחק פסיכולוגי.

קאפלו ורוני. יובילו את הנבחרת האנגלית לזכיה? (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
קאפלו ורוני. התבלבל מרוב הדיווחים הסותרים אודות מצב החלוץ (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

בעקבות זאת, הורה קאפלו לבדוק באופן יסודי את מצבו של החלוץ ובאנגליה מעריכים כי אם אכן מדובר בפציעה בברכו של רוני, אשר תגרור אחריה סדרת טיפולים נוספת, ספק רב אם הוא יגיע כשיר במאת האחוזים למונדיאל הקרוב, ואולי אף יחמיץ חלק ממנו או את כולו, כאשר ללא ספק תהיה זו מכה ענקית לשאיפות התואר של אנגלים בדרום אפריקה.