שחקני ברזיל המיואשים. לא כולם יגיעו למשחק (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
שחקני ברזיל. יצליחו לכבוש לראשונה בבית 2? (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

ארגנטינה מגמגמת עד כה בקופה אמריקה שנערך אצלה בבית ומקווה להתאושש משתי תוצאות התיקו שלה. מי שלא רוצה להיקלע למצב דומה היא נבחרת ברזיל, שתפגוש הערב (שבת) את נבחרת פראגוואי במסגרת בית 2.

מדובר במשחק בין שתי הפייבוריטיות בבית 2 להמשיך לרבע הגמר. ניצחון ברזילאי יעשה עבורם את העבודה כמעט לגמרי, בעוד תיקו נוסף או הפסד יעשה בדיוק את ההפך ויפעיל לחץ על הנבחרת לנצח במשחק האחרון בבית כדי להבטיח עליה.

בברזיל התסכול גדול, אחרי התיקו מול ונצואלה, שעל הנייר חלשה ממנה בהרבה. כעת נבחרת פראגוואי, שיודעת דבר או שניים על כדורגל, תנסה להפתיע את הבחורים של מנו מנזס.

במשחק נוסף באותו הבית ייפגשו ונצואלה ואקוואדור, שנחשבות החלשות יותר בבית. אבל לפי ההתפתחויות של המחזור הראשון, אי אפשר לדעת איך הכל יתפתח.

שחקני אקוואדור. יפגשו את ונצואלה (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
שחקני אקוואדור. יפגשו את ונצואלה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

אגב, בית 2 עדיין מחכה לשער ראשון, שכן שתי תוצאות התיקו שהושגו בו היו 0:0, מה שהופך את הניחושים על המשחקים למעניינים הרבה יותר. אם אתם מתכוונים לשים את הכסף שלכם על משחקי הקופה, אנחנו ננסה לתת לכם כמה טיפים לפני כן.

53: ברזיל - פראגוואי (+1)
כמו שכבר הזכרנו, לשתי הנבחרות עדיין אין שער אחד, אבל מצד שני הן גם לא ספגו. הבצורת תיגמר בשלב מסוים ולדעתנו זה יקרה במשחק הזה. בפעם האחרונה שהשתיים נפגשו בקופה אמריקה זה נגמר ב-1:2 לטובת פראגוואי, בשנת 2004.

ניימאר וגאנסו. יצליחו לנצח הפעם (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
ניימאר וגאנסו. יצליחו לנצח הפעם (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

ברזיל מוליכה בשנים האחרונות בראש בראש מול פראגוואי, אבל כאשר ניצחה אותה, לא היה מדובר בניצחונות גדולים במיוחד. זה היה בשער אחד, מקסימום שניים. במשחק הרגיל (52) ברזיל מקבלת יחס של 1.40 על ניצחון. התחזית שלנו היא שהסלסאו ינצחו, אבל זה יהיה בשער אחד הפרש בלבד. זה X במשחק 53, מה שנותן לנו יחס נאה של 3.15.

54: אנדר/אובר שערים‎ (2-3) ‎- ברזיל/פראגוואי
נתון חשוב מאוד להביט בו כאשר מנתחים את המשחק הזה, הוא שפראגוואי לא ספגה שער כבר חמישה משחקים, ובכלל היא ממעטת לספוג. נבחרת ברזיל בעידן מנו מנזס משיגה ניצחונות, אבל הם לא גדולים. רוב הניצחונות האחרונים של הסלסאו הסתכמו ב-0:1, גם כן, עם הגנה טובה, והתקפה סבירה ולא יותר. לכן, הניחוש שלנו הוא שגם במשחק הזה לא יהיו הרבה שערים. נלך על 1 (שער אחד לכל היותר), מה שיניב לנו יחס של 2.70.

ז´וליו סזאר. יצליח לשמור על שער נקי (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
ז´וליו סזאר. יצליח לשמור על שער נקי (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

56: אנדר/אובר שערים (1) - ניימאר (ברזיל)
ניימאר לא בא לידי ביטוי בשערים במשחק הראשון של ברזיל בטורניר מול ונצואלה. יתרה מזאת, הוא אפילו התעמת עם מאמן היריבה. ספק אם השחקן הצעיר והמוכשר יצליח לכבוש. אם הלכנו על ניצחון מינימלי של ברזיל, ננחש שניימאר לא יהיה זה שיבקיע את השער. לכן, הניחוש שלנו הוא 1, מה שמניב יחס של 1.60.