אוהדי ושחקני יפו במשחק הראשון (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי ושחקני יפו במשחק הראשון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מכבי קביליו יפו והכח עמידר רמת גן יעלו ב-19:45 על הדשא בווינטר לקרב האמיתי, המשחק השני בפלייאוף המבחנים לליגה הלאומית. במשחק הראשון היתה ידה של ר"ג על העליונה ובעקבות הניצחון 1:2 הקבוצה מחזיקה ביתרון גדול מאוד לקראת הגומלין.

הנהלת הכח החליטה להישאר בעמדתה וסירבה להוריד את מחירי הכרטיסים, אותם קבעה על 70 שקלים למבוגר ו-35 לנוער ולילדים. לנוכח המחירים למשחק, גיבשו ביפו החלטה שתוכל לאפשר לאוהדים הרבים להגיע לווינטר.

דובר הקבוצה, ערן כהן, אמר: ”אנחנו רואים חשיבות עליונה לנוכחות של כל אוהדי מכבי קביליו יפו במשחק, שידחפו יחד את הקבוצה לניצחון. לכן אנחנו מודיעים שכל מי מאוהדי מכבי קביליו יפו שירכוש כרטיס למשחק, יהיה זכאי כנגד הצגתו לכרטיס כניסה למשחק הבית הראשון של מכבי קביליו יפו בעונה הבאה. אנחנו קוראים לכולם להגיע למשחק ולעודד".

יפו עברה כמה משוכות לא קלות בדרכה לצמד המשחקים החשוב, אך המשוכה העומדת מולה במשחק הקרוב נראית גבוהה אפילו עבור קבוצת האוהדים המוצלחת. קפטן הקבוצה, יניב עמיאל אמר ל-ONE: “עונה שלמה אנחנו משחקים כדי להגיע למצב הזה, קצת פישלנו במשחק הראשון. פתחנו אותו לא טוב, אבל כבר במחצית השניה הראנו יכולת הרבה יותר טובה והיינו שקולים לר"ג".

עמיאל התייחס להבדלי הרמות והוסיף: "למשחק הראשון הגענו מאוד מוכנים, מאוד דרוכים והקהל בא בכמות גדולה ומכובדת, אבל יש לנו אנשים שלא רגילים למעמד ולקצב ולקח להם זמן להתרגל".

שחקני הכח עמידר ר&"ג. מוליכים 1:2 על יפו (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הכח עמידר ר&"ג. מוליכים 1:2 על יפו (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

"יש הבדלים ופערים, אי אפשר למחוק את הפערים אפשר לצמצם אותם על ידי ריצה, נחישות והרבה רצון. קבוצה שמשחק כל השנה בקצב ורמה של ליגה לאומית תמיד תגיע כעדיפה על קבוצה שמשחקת ברמה ובקצב של ליגה א'. אנחנו מגיעים כאנרדוג אבל אנחנו אוהבים לבוא ככה, תמיד הובילו עלינו. הרבה משחקים נגמרו בפלייאוף הזה ב-1:3 לטובתינו ואני קונה את זה גם במשחק היום".

אוהדי קביליו יפו. יחלקו בית חדש עם בני יהודה? (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
מכבי קביליו יפו - הכח עמידר רquot;ג (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

לסיכום בחר הקפטן לשבח את חבריו לקבוצה והדגיש שמטרת הקבוצה היא לעלות ליגה למרות הפיגור: “יש בקבוצה הזאת חבורה של ווינרים, אנחנו נשחק עד השניה האחרונה, גם אם נהיה בפיגור 1:0 בדקה 90, נמשיך להילחם ולנסות להעפיל ליגה. התחושה באימונים ובכלל בקבוצה היא שאנחנו באים לנצח, לא עברנו עונה שלמה ופלייאוף מטורף כדי להפסיד".