החתמה נוצצת בהחלט. וויין רוני (gettyimages) (צילום: ספורט 5)
החתמה נוצצת בהחלט. וויין רוני (gettyimages) | צילום: ספורט 5
זלאטן איברהימוביץ' הגיע, טיאגו סילבה הוחתם ואפילו בחלון ההעברות האחרון בינואר, פאריס סן ז'רמן הצליחה לשים את ידה על אחד הכוכבים הגדולים בשני העשורים האחרונים, דייויד בקהאם. אז מדוע אנחנו מציינים את זה? כי אסור לזלזל בשום פרסום הנוגע לרכש של הקבוצה הצרפתית. מסתבר שבעזרת הבעלים שעומדים מאחוריה, היא פשוט מסוגלת להנחית כמעט כל שחקן.

היום מדווחים ב'טיימס' האנגלי, שהמטרה הבאה של המועדון היא וויין רוני כשראשי פ.ס.ז' חולמים על שיתוף פעולה בין כוכב נבחרת אנגליה לבין זלאטן איברהימוביץ' כשהמטרה כמובן היא להפוך לאחת מ-3 הקבוצות החזקות ביבשת.

כבר עכשיו הצרפתים עברו שדרוג גדול בזירה הבינלאומית וכרגע הם משתתפים בשלב שמינית גמר ליגת האלופות ואפילו השיגו יתרון משמעותי כשניצחו 1:2 את ולנסיה בחוץ. אם הכל יתרחש כפי שמצופה, אז הפריסאים יגיעו ל-8 האחרונות של המפעל. עכשיו תתארו לעצמכם את הקבוצה הזו עם רוני.

כמובן שהחתמה כזו עוד רחוקה לנוכח העובדה שמנצ'סטר יונייטד תפעל בכל הכוח כדי לא להיפרד מהכוכב האנגלי הבכיר ביותר שלהם. למרות זאת, כמו לכל דבר בחיים, יש גם לחלוץ מחיר ולנוכח העובדה שלפרגוסון יש את רובין ואן פרסי, דני וולבק וצ'יצ'ריטו, הוא אולי יסכים לוותר על השחקן תמורת עשרות מיליוני ליש"ט, סכום שלבטח יוצע על ידי פ.ס.ז'. נחכה ונראה.