אוהד לויטה. חוזר לשתף פעולה עם גיא לוי (צילום: מערכת ONE)
לויטה. לא ממהר לעזוב את וואלביק (ניר בוקסנבאום) | צילום: מערכת ONE

השוער הישראלי אוהד לויטה ירד אמש (שלישי) ביחד עם קבוצתו, וואלביק, לליגת המשנה בהולנד, אחרי שהובסו במחזור ה-31 4:1 בידי . וואלביק, נועלת הטבלה, מחזיקה במאזן של 15 נקודות בלבד מ-32 משחקים ורחוקה שמונה נקודות מהקבוצה במקום ה-17, ווילם II.

לויטה, שהגיע במהלך הקיץ האחרון לקבוצה סיפר ל-ONE על ההרגשה בשל המצב ועל העתיד המקצועי שלו לקראת העונה הבאה: "זה לא נעים להיות במצב הזה. בגדול, לא עמדנו במטרות שלנו וזה מאכזב. למרות שהיתה לי עונה טובה מבחינה אישית, זה לא מנחם אותי".

לויטה השתלב די מהר בקבוצה ההולנדית ואף תפס מקום של קבע בהרכב הפותח. מהרגע שבו שולב בפעם הראשונה בהרכב, הוא לא פספס משחק אחד ובסה"כ רשם 22 הופעות בהרכב, זאת עוד לפני שנסתיימה העונה.

לויטה, שחתם כאמור במהלך הקיץ האחרון בקבוצת התחתית, מחזיק בחוזה לעונה הבאה, אך לא צפוי להישאר בשורות הקבוצה בשל הביקוש וההתעניינות שהוא מעורר בקרב קבוצות אחרות מהליגה הראשונה.

לויטה התייחסה לעניין ואמר: "לגבי העונה הבאה, יש לי חוזה, התאקלמתי מצוין כאן. אני מתקדם כל יום ואני לא ממהר לעזוב. עוד מוקדם לדבר על הנושא כי העונה עוד לא הסתיימה".

האוהדים מחבקים את לויטה: &"הדרך שלי באירופה רק החלה&" (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
האוהדים מחבקים את לויטה (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

למרות דבריו של לויטה, ל-ONE נודע כי לא מן הנמנע שכבר בשבועות הקרובים יענה לויטה לאחת ההצעות מהקבוצות בהולנד, באמצעות סוכניו גלעד ורונן קצב ועו"ד כסיף.