נאתכו. ינסה להצעיד את קאזאן לאליפות (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
נאתכו. 90 דקות לישראלי (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

ביברס נאתכו וקבוצתו רובין קאזאן סיימו בתיקו 1:1 עם ספרטק נלצ'יק. לקאזאן יש אחרי התיקו 9 נקודות מ-5 משחקים ואילו נלצ'יק נשארה בראש הטבלה עם 11 נקודות.

הקשר הישראלי שהגיע לקבוצה מהפועל תל אביב פתח לראשונה בהרכב במשחק הבית של קאזאן ושיחק 90 דקות.  

בפתיחה דווקא האורחת לחצה על השער של קאזאן אולם תוך מספר דקות הגיעה ההזדמנות הראשונה של אלופת רוסיה כאשר בדקה ה-6, קאסייב ניסה את כוחו מצד שמאל אך שוער ספרטק היה במקום.

בדקה ה-27, קאזאן היתה קרובה לשער יתרון כאשר נובואה הגביה כדור קרן אך טקה שהיה בעמדה נוחה לא הצליח לסיים את זה ברשת. 

12 דקות אחר כך, נאתכו בעט לתוך הרחבה והכדור פגע במגן היריבה והגיע לטקה שלא הצליח לכבוש מקרוב. בדקה ה-43, נאצכו לא הצליח להשתלט על כדור ברחבה דווקא כשהיה במצב טוב.         

בדקה ה-59, קאזאן השיגה את השער שכה רצתה. כדור קרן הוגבה לרחבה על ידי אנסלדי ולאחר ערבוביה ברחבה, נובואה ירה את הכדור פנימה ממרחק קרוב ושוער היריבה איחר בתגובתו.

קאזאן חוגגת. שער יתרון לא הספיק (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
קאזאן חוגגת. שער יתרון לא הספיק (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

עם בוכארוב שעלה כמחליף וזכור לרעה עבור אוהדי הפועל ת"א, המארחת החלה ללחוץ יותר אך לא הגיעה להזדמנויות ממש מסוכנות. בדקה ה-85, החלוץ הרוסי הגיע לאחד על אחד מול השוער אך השופט שרק לנבדל.

בדקה ה-87, הכדור הוגבה לרחבה על ידי ביקמן, נבאס לא הצליח להרחיק ורוסיץ' הקדים את אנסלדי, השתלט על הכדור ומתוך רחבת ה-5 כבש את השיוויון במשחק שהיה יחסית מאוזן.

בסיום המשחק אמר ביברס נאתכו ל-ONE: "היה מאוד מרגש לפתוח בהרכב ולשחק, שמחתי מאוד מבחינה אישית והיה לי משחק טוב. חבל רק שבדקות האחרונות ספגנו שער מהבעיטה היחידה שלהם". נאתכו אמנם נמצא ברוסיה הרחוקה אך לא שוכח את הפועל ת"א: "אני מקווה שהפועל ינצחו בגביע, אני אראה את המשחק מפה ויחזיק להם אצבעות".