זאהיה בראיון החושפני. הפרשה ממשיכה להכות גלים (צילום: מערכת ONE)
זאהיה בראיון החושפני. הפרשה ממשיכה להכות גלים | צילום: מערכת ONE

סערת פרנק ריברי ונערת הליווי ממשיכה להכות גלים בתקשורת האירופית. זאהיה דהאר האלג'יראית התראיינה ושפכה לא מעט פרטים על הפרשייה העסיסית, בין השאר כי היא הגיעה כמתנה ליום הולדתו ה-26 של הקשר הצרפתי.

"הייתי המתנה שלו. פרנק ניגש אליי במועדון בפאריס. הוא הטיס אותי למינכן לחגוג את יום ההולדת שלו. הוא הזמין חדר במלון יוקרתי. שכבנו והוא שילם לי. הייתי מתנה נפלאה, לא?", אמרה דהאר בראיונה הראשון.

זאהיה גילתה כי ריברי הוציא אלפי ליש"ט בכרטיסי טיסה למחלקה ראשונה ובמלון חמישה כוכבים. האלג'יראית מתעקשת כי סיפרה לריברי כי היתה בת 18 באותו זמן, 7 באפריל 2009, ובשבועיים וחצי מאז שיצא לאור הסקנדל, היא מסתתרת בווילה בדרום צרפת.

דהאר סיפרה לשוטרים שהיא בילתה לילה של 1,500 ליש"ט עם שלושה כדורגלנים צרפתיים, כולל ריברי. קשר באיירן הודה בפני המשטרה כי הוא שכב איתה, אך הכחיש ששילם לה או שידע על היותה קטינה (בת 17) בעת המעשה. גם קארים בנזמה, חאטם בן ארפה וסידני גובו נחשדים במעורבותם בסיפור.

דהאר סיפרה גם איך פנתה למקצוע העתיק בעולם: "תמיד נראיתי מבוגרת יותר, וכשהתחלתי להבין שאני מוצאת חן בעיני גברים, חשבתי 'למה לא לנצל את זה?' אני מחשיבה את עצמי נערת ליווי, לא זונה".

זאהיה ריברי (ONE) (צילום: מערכת ONE)
זאהיה ריברי (ONE) | צילום: מערכת ONE

"אני מקיימת יחסי מין בתשלום רק עם מי שאני רוצה, ויצא לי להיות עם מפורסמים מעסקי השעשועים ומעולם הספורט. הם מציעים לי הצעות ואני הופכת את עצמי לזמינה. אין לי סרסור ואני לא נותנת כסף לאף אחד".

דהאר עוד סיפרה כי משפחתה המוסלמית השמרנית לא ידעה דבר על תחום עיסוקה: "אבי החורג ואמי לא ידעו מה אני עושה עד שהפרשה הזאת התפוצצה. עכשיו נראה שיש להם 'חדשות' בנוגע לבת שלהם". בתקשורת הצרפתית מדווחים כי אשתו המוסלמית של ריברי, וואהיבה, מזועזעת מהסקנדל ושוקלת ברצינות להתגרש מבעלה.

זאהיה דהאר (ONE) (צילום: מערכת ONE)
זאהיה דהאר (ONE) | צילום: מערכת ONE