ישוחרר לכל משחק (Getty) (צילום: ספורט 5)
ישוחרר לכל משחק (Getty) | צילום: ספורט 5
(Getty) (צילום: ספורט 5)
(Getty) | צילום: ספורט 5

ליאו מסי נמצא בפריז וצפוי להפוך רשמית בשעות הקרובות, מקסימום ביום רביעי, לשחקן פאריס סן ז'רמן. המילים שעד לפני זמן קצר נשמעו בלתי הגיוניות, הפכו למציאות, והחדשות על המעבר ממשיכות לזרום.

למעשה, המגעים בין הפמליה של מסי למועדון הצרפתי החלו ביום חמישי האחרון, אז ברצלונה הדהימה את עולם הכדורגל כשהודיעה על שחרורו של גדול שחקניה בכל הזמנים. ב-TYC הארגנטינאי מדווחים שלמסי היו שלושה תנאים מיוחדים אותם הכניס לחוזה, ולא היה מוכן להתפשר עליהם.

הנבחרת לפני הכל - מסי הבהיר להנהלת פ.ס.ז' שה'אלביסלסטה' יקבלו קדימות. לא משנה אם מדובר במשחק רשמי, ידידות או אפילו משחק צדקה. ברגע שהוא מקבל זימון, הוא יופיע. מבחינתו, הוא לא רוצה להיתקל בשום מכשולים בנושא מצד הקבוצה.

תפקיד לפפה קוסטה - מי שנחשב ל'צל' של מסי ולבן אדם הכי מקורב לשחקן. הוא נחשב למי שעזר ל'פרעוש' בכל שלב ושלב בקריירה, וצפוי להמשיך למלא את אותו תפקיד גם במועדון הצרפתי. בנוסף, הוא דרש שלכל איש מהצוות הרפואי של ארגנטינה יהיה גישה למתקנים של המועדון".

ביקורים בברצלונה - הסעיף המיוחד האחרון אותו דרש מסי להכניס, הוא טיסות חזרה לספרד. על פי הדיווח, מסי מעוניין לחזור מתי שיחפוץ לעיר בה הוא מתגורר למעשה מגיל 13. מדובר בטיסה של 40 דקות.