זקארוני: "אני לא מעוניין למנוע מהם תואר" (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
זקארוני: "אני לא מעוניין למנוע מהם תואר" (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

מאמנה של יובנטוס, אלברטו זקארוני, מנסה כל תרגיל שיוכל לגרום לשחקניו לגבור על אינטר הערב (21:45), במשחק המוקדם של המחזור ה-34 בליגה.

אינטר מגיעה למשחק מהמקום השני בטבלה, אחרי שאיבדה את המקום בצמרת במחזור שעבר, אחרי התיקו 2:2 עם פיורנטינה. הפער בין הקבוצות בטבלה עומד על 17 נקודות, אבל המאמן של יובנטוס לא מתרשם.

זקארוני אמר לקראת המשחק: "אינטר אמנם היו יותר טובים מאיתנו העונה, אבל מאז שאני הגעתי, ב-12 המשחקים האחרונים, השגנו את אותו מספר נקודות".

"לצערנו, המיקום שלנו בטבלה משפיע על איך ששופטים אותנו ומזלזלים שניצחונות שלנו, כמו שקרה מול קליארי (0:1)".

אינטר ניצחה רק ארבעה משחקים מתוך 11 האחרונים שלה והפכה עונה שכבר נראתה סגורה, לפתוחה לחלוטין.

גם יובנטוס לא נמצאת בכושר טוב, על אף האופטימיות של מאמנה. ב-5 משחקיה האחרונים יובנטוס הפסידה שלוש פעמים וניצחה פעמיים בתוצאות דחוקות מול קליארי ואטאלאנטה (1:2).

אינטר (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
אינטר (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

זקארוני כבר חיבל במאמצי של אינטר לזכייה בתואר אליפות, כאשר ניצח אותו כמאמן לאציו  ניצח אותה במחזור האחרון של עונת 2001/02. על צל העבר אמר זקארוני: "האם אני רוצה למנוע מהם עוד תואר? לא, אני רק מעוניין להשיג נקודות כדי להעפיל לליכת האלופות".

יובנטוס מאוד רוצה להשיג את המקום הרביעי, שמוביל למוקדמות האלופות, אך כרגע היא במקום השישי ורחוקה שלוש נקודות מפלארמו וסמפדוריה, המדורגות מעליה.

דל פיירו מסובב עוד בעיטה חופשית. ירד עם יובה לליגה השניה (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
דל פיירו (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה מטורינו בונים על חוסר הריכוז של שחקני האלופה. זקארוני אמר: "אינטר היא במקום השני בליגה ובחצי גמר האלופות, לאחרונה חסרה להם אינטנסיביות במשחקים שנראים כפחות חשובים". 

כריסטיאן קיבו ייעדר בשורות האלופה ועושה רושם שהקפטן, חאבייר זנאטי, יערות את ההופעה ה-500 שלו במדי הנראזורי.