(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
רודריגס, עדיין לא כשיר ל-90 דקות (אלן שיבר)
רודריגס, עדיין לא כשיר ל-90 דקות (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

מכבי חיפה תערוך הערב (רביעי) את האימון המסכם שלה באצטדיון סמי עופר לקראת המפגש מחר נגד קייראט אלמטי במסגרת הסיבוב השני של מוקדמות הליגה האירופית. הקזחים, שנחתו בארץ בלילה שבין שני לשלישי, כבר קיימו אמש אימון ראשון על אדמת ישראל. בקבוצה מהכרמל בטוחים: "קייראט קבוצה טובה בהרבה מז'לייזניצ'אר, ההכנה שלהם טובה יותר".

קייראט מוליכה את הליגה הקזחית, והיא עם מאזן מושלם מאז החזרה מפגרת נגיף הקורונה. במכבי חיפה שמים דגש על הכוכב הברזילאי, ואגנר לאב, שכבש ארבעה שערים בחמישה משחקים. הירוקים מתכוננים ללחץ של קייראט, לפיזיות, לכושר הגופני ולעובדה שהיריבה הפעם היא הקבוצה האיכותית ביותר שחיפה פגשה עד כה העונה.

ברק בכר לא צפוי לבצע שינויים מההרכב שניצח את הפועל באר שבע. הערב הוא יתרגל את ה-11 באימון המסכם. יאניק ווילדסחוט, שכבש שער כשנכנס כמחליף, ככל הנראה ימשיך על הספסל.

המאמן יציב מרכז שדה מעובה שיכלול את נטע לביא, מוחמד אבו פאני ויובל אשכנזי. חוסה רודריגס, שרשם בכורה נגד ב"ש, עדיין לא כשיר ל-90 דקות, וסיכוי נמוך שהצוות המקצועי יעניק לו את חולצת ההרכב. מי שעשוי להיכלל לראשונה בסגל הוא בוגדן פלאניץ'. הבלם הסרבי, שלא התאמן תקופה ארוכה במסגרת קבוצה, נכנס לכושר וההחלטה תתקבל הערב.

במכבי חיפה מקווים שניקיטה רוקאביצה ימשיך בכושר הנפלא שלו מפתיחת העונה. עד כה הוא המוציא לפועל העיקרי של הירוקים.

בעניין אחר, הרופא של המועדון, ד"ר עמי ברבר, נמצא חיובי לנגיף הקורונה. השחקנים והצוות נבדקו ויצאו שליליים, אך ישהו בבידוד ויצאו רק למשחקים ואימונים.