רובן חוגג את השער שנותן לבאיירן את היתרון (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
אריאן רובן. "המזל של באיירן שיש לה אותו" (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

"או לה לה, זוהי באווריה", כך פתח ה"בילד" הגרמני את הכתבה שלו על המשחק בין באיירן מינכן לליון שהסתיים בניצחון ביתי 0:1 של הגרמנים. 

שער של אריאן רובן ב"אליאנץ ארינה" במשחק הראשון בחצי-גמר ליגת האלופות, העניק מקדמה לקראת הגומלין שיתקיים ביום שלישי הבא ב"סטאד דה ז'רלאן" שבצרפת.

הגרמנים הצליחו להחזיק מעמד, למרות שנותרו בעשרה שחקנים כבר מהדקה ה-37 אחרי הרחקתו של פרנק ריברי. בדקה ה-54 גם ליון איבדה שחקן לאחר הרחקתו של ג'רמי טולאלאן ורובן סגר עניין בדקה ה-69 עם טיל מ-25 מטר.
בכותרת של סיקור המשחק של ה"בילד" נכתב: "בעיטת אדום של ריברי - אבל הגמר קרוב". בהמשך נכתב: "למרות הרחקתו של ריברי, באיירן לא עצרה וניצחה בבית משער אדיר של סופר-רובן". 

הבילד (ONE) (צילום: מערכת ONE)
הבילד (ONE) | צילום: מערכת ONE

"רובן הציל את באיירן - ריברי ראה אדום". זו היתה הכותרת של "דר שפיגל" הגרמני. "איזה ניצחון: 0:1 קטן לבאיירן על ליון. פרנק ריברי השקול עשה עבירה מיותרת, המזל של באיירן שיש לה את אריאן רובן". 

עוד נכתב ב"דר שפיגל": "מאמן באיירן, לואיס ואן חאל, ידע זאת מראש - 'זה יכול להיות משחק עם כרטיסים אדומים', הוא אמר למראיין בטלוויזיה זמן קצר לפני שריקת הפתיחה של המשחק. כמה שהוא צדק".

ריברי מקבל אדום (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
ריברי מקבל אדום (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

ב"לאקיפ" הצרפתי נכתב על ליון: "היא מעולם לא היתה קרובה כ"כ לגמר ליגת האלופות, וזה אירוני כשזה קורה דווקא בשנה בה היא נאבקת הכי קשה כדי לזכות באליפות המקומית. למרות התוצאה, זה לא מסמן את סוף התקוות של ליון, אבל זה מצריך כעת מחניכיו של קלוד פואל להקיז דם ולתת מבחינתם את המשחק הגדול של העונה או אפילו את משחק חייהם ביום שלישי".  

ב"לה מונד" הצרפתי נכתב: "ליון ספגה הפסד קטן במינכן. שער של רובן הציל את באיירן בדקה ה-69. קשה שלא לראות את התוצאות של המסע הארוך של שחקני ליון שהגיעו למינכן בנסיעה".