מסי. יש לו חוב לשלם (gettyimages)
מסי. יש לו חוב לשלם (gettyimages) | צילום: ספורט 5

לראשונה מאז הפנדל המוחמץ שעלה לברצלונה בהעפלה לגמר ליגת האלופות בשנה שעברה, ביום רביעי ליונל מסי יחזור למפעל הגדול באירופה עם הקבוצה. ספרטק מוסקבה תגיע להתארח בקאמפ נואו, וגם הפרעוש יודע שהמטרה שלו ושל חבריו היא להחזיר את התואר שאבד אשתקד לקטלוניה.

"כמובן שבשנה שעברה לא זכינו בליגת האלופות ובליגה הספרדית, בניגוד למה שאנשים ציפו מאיתנו ומה שעשינו בעבר", סיפר מסי בראיון לאתר הרשמי של אופ"א, "היינו קרובים מאוד בצ'מפיונס. ההדחה לצ'לסי הייתה קרובה מאוד והחמצתי את הפנדל ההוא. אבל צריך לשכוח מזה ואנחנו מוכנים לנסות שוב השנה לזכות בליגת האלופות".

החלוץ הארגנטיני התעקש להיזכר בתארים שבארסה כן לקחה בעונה הקודמת והתייחס אליהם ברצינות: "היה לנו מספיק מזל כדי לזכות בגביע הספרדי, בגביע העולמי לקבוצות, בסופרקופה. כל אלה הם תארים חשובים".

עם זאת, כמובן שמסי יודע שליגת האלופות היא סיפור אחר לחלוטין. למרות שבארסה לא שובצה לבית קשה במיוחד, כאשר מלבד ספרטק נמצאות בו גם בנפיקה וסלטיק. הארגנטיני לא מזלזל בהן: "אני לא חושב שיש בתים קלים בליגת האלופות, כל היריבות קשות. זה נראה כאילו חלק מהבתים יותר מסובכים מאחרים, אבל הכל מוכרע על הדשא, צריך לשחק את המשחקים קודם. אנו יודעים מניסיון שכל קבוצה יכולה לעשות לך צרות, אלה משחקים קשים".