אלסנדרו דל פיירו
דל פיירו. חי בשביל ערבים כאלה | צילום: רויטרס

"אני לא יכול להיות מאושר יותר", כך אמר אלסנדרו דל פיירו רגע אחרי שכבש צמד בניצחון הגדול של יובנטוס 0:2 על ריאל מדריד בברנבאו בשלב הבתים של ליגת האלופות.

"ניצחנו, שיחקנו טוב, הבקעתי צמד. באמת, איך אפשר להיות שמח יותר?" הוא אמר.

דל פיירו המשיך ואמר: "אתה חי בשביל ערבים כאלו, בשביל זה אנחנו משחקים. אני שמח שהקהל של ריאל מדריד ידע להעריך את ההופעה שלנו ומחא לנו כפיים בסוף המשחק".

"זו ההרגשה האולטימטיבית בכדורגל. גם לכבוש צמד, גם במשחק גדול וגם לקבל את אהבת הקהל היריב".

"הברנבאו הוא אצטדיון מיוחד, זה כיף לכבוש בו", המשיך דל-פיירו, "זה היה משחק גדול ואני מודה שאני בתקופה טובה".

יובנטוס ללא ספק תהיה בשמינת-גמר ליגת האלופות. רק לפני שנתיים היא היתה בסרייה B לאחר פרשת הטיית תוצאות המשחקים.

דל-פיירו: "אני לא אשכח את התקופה הזו, ואני גם לא רוצה לשכוח. עברתי את חוויית הליגה השניה עם חיוך על הפנים. ידעתי שנחזור לימים הגדולים של הליגה הבכירה וליגת האלופות".

מאמן ריאל ברנד שוסטר טען: "התוצאה הזו לא משקפת את מה שראינו על המגרש. יובה רק הראתה שהיא אפקטיבית. היו להם שני מצבים והם ניצלו אותם. זה הכל".

"אני מרוצה מהקבוצה ואיך שהשחקנים שלי עמדו על המגרש. עשינו את הכל כדי לנצח. הגענו לכמה מצבים לא רעים בכלל".

גיגס: הגיע לנו לנצח
מנצ'סטר יונייטד הצליחה להוציא 1:1 מסלטיק לאחר שראיין גיגס איזן את התוצאה 5 דקות לסיום. למרות זאת, גיגס טוען שהיונייטד היו ראויים לניצחון: "ידענו שיהיו לנו מצבים, זה רק עניין של לנצל אותם. אני מתוסכל".

נקמורה לא מאמין
נקמורה מסלטיק לא מאמין | צילום: רויטרס

"הם עשו בעיקר הגנה בסלטיק", התלונן גיגס, "היינו חייבים להמשיך לנסות לכבוש. עם הזמן המועט שנשאר לנו, אולי תיקו היא תוצאה הוגנת, אבל עם הקצב שלנו וההופעה שלנו, אני חושב שהיינו ראויים לניצחון".

בצד של סלטיק אמר המנג'ר גורדון סטראכן: "היה חסר לנו רק קצת מזל. לרגע אחד, חשבתי שזה הולך להיות אחד הערבים הגדולים ביותר. אני מרוצה מה-1:1, לפחות גרמנו ליונייטד לעבוד קשה".