כמו מרשם מדויק של רופא, ריאל מדריד קיבלה אמש (שלישי) את התרופה שהיתה צריכה כדי לקום על הרגליים. ה-2:3 הדרמטי על מנצ'סטר סיטי במחזור הפתיחה של שלב הבתים בצ'מפיונס השכיח את כל הצרות בברנבאו, את תחילת העונה הצולעת בליגה הספרדית ואולי החשוב מכל - הניצחון הזה החזיר את החיוך לפניו של כריסטיאנו רונאלדו, שכבש את שער הניצחון בדקה ה-90.

הכוכב הפורטוגלי של הבלאנקוס קיבל בחודש האחרון כותרות בעיקר בנוגע ל"עצבות" שלו, וחוסר שביעות הרצון שהפגין ממעמדו, שכרו, מצב רוחו האישי, או כל סיבה אחרת שהועלתה כאפשרות לדיכאון שנחת עליו. אמש, כשהרגל שלו הונפה והקאמבק של ריאל הושלם, כריסטיאנו שוב חייך, שוב חגג ואולי גם שם קץ לחרושת השמועות סביב עתידו. רונאלדו שוב שמח להיות בלאנקו.

גם עיתוני ספרד, זאת רובם, חגגו את הניצחון הענק בסנטיאגו ברנבאו, שראה את אחד המשחקים המרתקים שנראו בליגת האלופות. "ריאל מדריד החזירה לעצמה את המהות שלה", כתב העיתון "מארקה", שהתייחס גם הוא להתרוממות הרוח של הסטאר וכתב בכותרת נוספת: "רונאלדו, עם הרבה שמחה".

מארקה העניק זוית נוספת לניצחון אתמול, והתמקד בתגובות של המאמן ז'וזה מוריניו. גם הפורטוגלי שחרר אמש לחץ גדול מאוד אחרי כמה שבועות לא פשוטים, ובעיתון פורסמה תמונה שהיא שילוב תגובות הטירוף שלו אחרי השערים, תחת הכותרות "מו בטירוף". "אס", עיתון שמזוהה גם הוא עם ריאל מדריד, לא חסך בחגיגות ויצא עם כותרות ענק: "קאמבק אגדי", "מהלילות הגדולים של מדריד".

שני העיתונים הגדולים שמזוהים עם ברצלונה צעקו בצורה דרמטית קצת פחות. "בדקה האחרונה: ניצחון לריאל מדריד על מנצ'סטר סיטי", נכתב בפשטות ב"מונדו דפורטיבו", שהרחיב הרבה יותר בחדשות בנוגע להרכב המסתמן של ברצלונה לקראת המשחק הערב מול ספרטק מוסקבה. הכותרת בעיתון "ספורט" התאמץ קצת יותר, אבל יצאה לו בעיקר חוסר פרגון. "כריסטיאנו הציל את הספינה הטובעת מהתפרקות טוטאלית", נכתב בכותרת.