קורטואה. אתלטיקו תשלם את הסכום? (gettyimages)
קורטואה. אתלטיקו תשלם את הסכום? (gettyimages) | צילום: ספורט 5
Get Adobe Flash player

ליל אמש סימן מהפך, אבל לא סתם מהפך, יותר בכיוון של מהפכה. אתלטיקו מדריד שמוליכה את הליגה הספרדית עוברת עונה נהדרת והעליה שלה לחצי גמר ליגת האלופות אחרי 40 שנה שנעדרה ממנו רק מסמלת את קצה הקרחון. הקבוצה של דייגו סימאונה הדיחה את ברצלונה עם 0:1 בויסנטה קלדון, מי שלא פספסה אף חצי גמר ב-6 השנים האחרונות ולאט לאט יתר הקבוצות מסביב מתחילות להבין שהשד אינו נורא כל כך.

בצד השני, מי שהתרגש במיוחד היה דויד וייה, אקס הקטאלונים: "אני מאוד מאוד שמח, האוהדים תמכו בנו בצורה נפלאה וכל הקבוצה עבדה קשה כדי להגיע לזה". לרגע אחד כולם שכחו שאתלטיקו שיחקה בלי שני שחקנים מרכזיים שסובלים מפציעות, הכוכב הבלתי מעורער, דייגו קוסטה וארדה טוראן. "הקבוצה לא סבלה מחסרונם של קוסטה וטוראן, נתנו פשוט את הכל והצליח לנו".

אחד השחקנים המצטיינים על המגרש היה השוער טיבו קורטואה שבין היתר גם עצר אחד על אחד מול ניימאר. במידה ואתלטיקו תגריל את צ'לסי בחצי הגמר, השוער לא יוכל לשחק. כזכור, קורטואה שייך לצ'לסי ויש לו סעיף בחוזה שאומר שבמידה ושתי הקבוצות ייפגשו - הוא לא יוכל לעמוד בשער של הקולצ'ונרוס, בתנאי אחד: שאתלטיקו תשלם לצ'לסי לא פחות מ-6 מיליון יורו עבור שני משחקים. הסעיף המופרע הזה לא צפוי לשלשל לכיסו של רומן אברמוביץ' את הסכום, שכן נשיא אתלטיקו כבר הודיע שלא יוכל לעמוד בזה.