בעוד בספרד מהללים את שובו של כריסטיאנו רונאלדו והיציאה מהמשבר של ריאל מדריד, העיתונים האנגלים ניסו להעביר תחושת האכזבה ששררה אמש כאשר מנצ'סטר סיטי איבדה פעמיים יתרון מול הבלאנקוס והפסידה בצורה דרמטית 2:3 אחרי שער של CR7 בסנטיאגו ברנבאו בפתיחת בית המוות של ליגת האלופות.

כריסטיאנו רונאלדו שבר את הלבבות של מנצ'סטר סיטי אמש", נכתב בדיילי סטאר. בסאן היו יצירתיים כהרגלם והכותרת הייתה "HART BREAK", ששלח רמז עבה לגבי האשם בהפסד, השוער ג'ו הארט שיכול היה לעצור לפחות אחד משני השערים האחרונים (בנזמה 86, רונאלדו 90). "מנצ'סטר סיטי הייתה במרחק נגיעה מנצחון שהיה הופך לחלק מההגנה של סיטי", נכתב בדיילי מירור.

אגב, שוער נבחרת אנגליה הפיל את האשמה על יתר חבריו כשאמר: "ההפסד לא עליי. אי אפשר להוביל 1:2 5 דקות לסיום ולהפסיד משחק. את מי אפשר להאשים? רק את עצמנו". מה שקומם את מאמנו, רוברטו מנצ'יני שאמר: "הארט צריך להשאר בשער ולעצור כדורים. אם יש מישהו שצריך לבקר את הקבוצה, זה רק אני ולא הוא".

מנצ'יני נשאל על כך שוינסנט קומפאני התכופף בזמן הבעיטה של רונאלדו שנכנסה לרשת ואמר: "אני לא יודע למה הוא עשה את זה. עוד לא הספקתי לשאול אותו מה קרה שם. הוא בדרך כלל לא עושה דברים כאלה. כמובן שכולנו מאוכזבים מההפסד. היינו צריכים להקדיש יותר תשומת לב לדברים הקטנים וללמוד מהו אומץ לפעמים. הלכנו יותר מדי אחורה בסיום".