מוריניו. כן, כן. (gettyimages)
מוריניו. כן, כן. (gettyimages) | צילום: ספורט 5
Get Adobe Flash player

אחרי שצפינו אמש (שלישי) באחד ממשחקי חצי גמר ליגת האלופות המשעממים בהיסטוריה, גם העולם כולו מבקר את הבונקר של ז'וזה מוריניו. צ'לסי הגיעה לויסנטה קלדרון וחילצה 0:0 מאתלטיקו מדריד כשעמדה רוב המשחק בהגנה ופשוט חסמה ובלמה כל נסיון התקפה של הקולצ'ונרוס.

למרות כל הביקורת, למוריניו יש את הדרך שלו להתמודד עם החיצים: "רציתי לנצח 0:5 ולהגיע לגמר. אבל זה לא קל לצאת מהמגרש הזה בלי להפסיד, ואנחנו הצלחנו. זו לא תוצאה מדהימה, אבל זה מעביר את היתרון אלינו בסטמפורד ברידג'".

על המשחק עצמו והטקטיקה הוא אמר: "אתלטיקו בדרך כלל מתישה ומתסכלת את היריבה, הפעם אנחנו התשנו אותה. אני חושב שהתוצאה הזו מתאימה למשחק הזה. פטר צ'ך נפצע ושוורצר נכנס ועשה עבודה טובה. גם טיבו קורטואה עשה עבודה טובה. השחקנים נלחמו, הטקטיקה עבדה, עכשיו ניסע ללונדון".

בצד השני, דייגו סימאונה ייאלץ לעשות את הדרך הארוכה ללונדון בגומלין ללא שער זכות במשחק הביתי שלו, בדיוק מה שרצה מוריניו להשיג והצליח. "זה היה משחק קלאסי של חצי הגמר", אמר סימאונה בסיום, "צ'לסי עמדה טוב מאוד בהגנה ואני בטוח שהם מאוד מרוצים מהתוצאה הזו. לא יהיה קל בלונדון מול הקהל של צ'לסי ובמגרש שלהם, אבל כשהשופט ישרוק לפתיחת המשחק, אנחנו נהיה שם".