בליגה הוא ספג אדום, בצ'מפיונס הוא יפתח? (אלן שיבר)
בליגה הוא ספג אדום, בצ'מפיונס הוא יפתח? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
מכבי תל אביב תהנה מסגל מלא לחלוטין לקראת הגומלין הערב (שלישי, 21:45, שידור ישיר בערוץ 10, תקציר כאן באתר) מול באזל בפלייאוף מוקדמות ליגת האלופות. גם נוסא איגיבור, שהיה ספק עד אתמול לגבי כשירותו, יוכל לשחק למרות שהוא עדיין חש כאבים בברכו.

לפי האימון המסכם, סלבישה יוקאנוביץ' שוקל לעבות את הקישור עם ניקולה מיטרוביץ'. במקרה כזה, ערן זהבי שוב יתופקד כחלוץ, אבי ריקן יוסט שמאלה וימשיך לסייע לעמרי בן הרוש כפי שעשה בשווייץ. לראשונה העונה, מי שיגיע לצפות בקבוצה הוא מיץ' גולדהאר, שנחת אתמול בישראל.

במכבי סיפרו שהבעלים התכוון להגיע גם למשחק החוץ מול ויקטוריה פלזן בסיבוב הקודם, אולם התייחבויות אישיות מנעו זאת ממנו. כעת, בשלב כל כך קריטי בו נמצאת קבוצתו, הוא לא התכוון לוותר על ההזדמנות לראות אותה.

"יש התרגשות אבל זה אישזהו מתח חיובי. זה יום מיוחד", אמר אבי ריקן לקראת המשחק, "גם ממה שאנחנו שומעים ברחוב וגם מכל הבקשות לכרטיסים. יש התרגשות. אני ידעתי כמה באזל חזקים ואיזה עוצמות יש להם. זה יהיה כך גם הפעם ונצטרך לעבוד קשה. נקווה שזה יסתיים ב-90 דקות לטובתנו". על חשיבות האוהדים בבלומפילד הוסיף: "אני בטוח שהקהל יתמוך בנו, אנחנו צריכים אותו. אנחנו מרגישים כמה כולם רוצים שנעשה את זה ואני מקווה שכולם ישמחו".

במידה ומכבי תעבור את באזל, בקבוצה יישבו עם הקפטן ערן זהבי על נושא המענקים. לחלק גדול משחקני הקבוצה יוענקו סכומים זהים, אך לחלקם ישנם גם אישיים שנעים סביבות עשרות אלפי יורו, כשאנשי הצוות המקצועי ירוויח בכזה כמה מאות אלפים.