מה עוד אפשר לומר? זהבי (אלן שיבר)
מה עוד אפשר לומר? זהבי (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

חואן פאבלו קולינאס - 6
בדרך כלל השוער מבצע טעויות טעות אחת במשחק שלעתים גם עולה ביוקר, אבל ברוב המשחק הוא הפגין ביטחון והרבה מנהיגות, מה שהקרין על כל משחק ההגנה. הוא שלט בכדורי הגובה ובעיקר היה שם מתי שהיה שצריך אותו. השער של באזל לא היה באשמתו של חואן פאבלו, אבל לקראת שלב הבתים, הוא חייב לדלג על המנהג לבצע את הטעות הקבועה. כי שם, מסי כבר ידאג להעניש.

טל בן חיים – 7
הבלם הוותיק הגיע למכבי ת"א בשביל המעמדים האלה וסוף סוף הוא היה שם. היה לו משחק נקי עם שקט נפשי והמון ניסיון. יש על מי לסמוך בשלב הבתים.

איתן טיבי - 8
מצויין. התיאום עם בן חיים עבד כמו שצריך, ואם זה ימשיך כך, התוספת של ליגת האלופות לרזומה של הבלם תעזור לו להגשים את חלומו - לשחק בליגה בכירה באירופה.

עומרי בן הרוש - 6
השמיצו אותו, אבל הוא היה שם עבור מכבי. יוקאנוביץ' נתן לו את חולצת ההרכב אחרי התלבטות והפעם הקהל אפילו מחא לו כפיים במספר פעולות חיוביות. האם זה יספיק להמשך העונה? זה תלוי רק בבן הרוש.

יובל שפונגין - 6
הוא יציב ואפור, אבל גם יעיל ולא מסתבך איפה שלא צריך. הוא שחקן קבוצתי, עמד במשימה ולא שבק במאני-טיים.

גל אלברמן - 7
הוא שיחק כמו גל אלברמן וזה אומר הכל. הוא היה שקט, דומיננטי ומנהיג - כמו מאמן על המגרש. ערן זהבי המוציא לפועל, אבל אלברמן הוא המוח.

נוסא איגיבור (דור פרץ 71) - 6
עלה מעט פצוע וזה הורגש. לא היה לו משחק רע, אבל הוא לא ביצע אף פעולה חיובית חשובה. היום זה נסלח, אבל אם מכבי תשחק באולד טראפורד, הוא יצטרך לתת את הערך המוסף.

ניקולה מיטרוביץ' (ברק יצחקי, 90) - 8
מה יש לומר? השחקן הכי אנדרייטד מבין הזרים שהגיעו, אבל כשהוא יילך מכאן - עוד נגיד שהוא בטופ 10 שהגיעו לארץ. מסר כדור עומק נדיר במקום הנכון, בזמן הנכון ועשה את ההבדל שמצופה משחקן זר. ענק.

אבי ריקן - 7
שיחק עם המון אחריות, לא נגרר להרפתקאות ועשה עבודה טקטית אדירה. ג'ורדי קרויף עשה בשכל שהביא אותו. שחקן חיזוק כמו ששחקן חיזוק צריך להיות.

טל בן חיים (דור מיכה, 82) - 6.5
לא התבלט בחלק ההתקפי, אבל גם הוא - כמו ריקן - לא הרפה בעבודה הטקטית ובסגירה, שרף המון שטחים ולחץ על הגנת באזל.

ערן זהבי - 8
כל מילה מיותרת. מגיע לבמה המתאימה לו.