התאושש. בארטרה (אינסטגרם) (צילום: ספורט 5)
התאושש. בארטרה (אינסטגרם) | צילום: ספורט 5

חוויה לא נעימה עברה אתמול (שלישי) על מארק בארטרה. כשעתיים לפני שריקת הפתיחה למשחק מול מונאקו נשמעו פיצוצים בסמוך לאוטובוס של בורוסיה דורטמונד, הבלם נפצע בידו, פונה לבית החולים ועבר ניתוח בפרק כף היד. המשחק עצמו נדחה להיום והספרדי רואה אותו בטלוויזיה.

דורטמונד הודיעה שהניתוח עבר בהצלחה ומצבו של בארטרה טוב בהתאם לנסיבות. אחר הצהריים הבלם העלה תמונה לחשבון האינסטגרם שלו שבה הוא נראה עם גבס על היד שנפגעה במהלך הפיצוץ וכתב: "כמו שאפשר לראות, מצבי הרבה יותר טוב. תודה לכולם על התמיכה. אני מחזק את חבריי לקבוצה והאוהדים לקראת המשחק הערב".

אחרי שנפגע בפיצוץ, בארטרה קיבל תמיכה מאוהדי דורטמונד וגם מאלה של מונאקו. שניים מהם הגיעו למשחק הערב עם דגל צרפת שעליו נכתב "בארטרה" והם אמרו על כך: "זה משהו מובן מאליו מבחינתנו". אוהד נוסף הגיע עם חולצה של מונאקו וההדפס "בארטרה" עם הספרה 5.

מנכ"ל דורטמונד, האנס יואכים ואצקה, הגיע לבקר את שחקני דורטמונד במהלך הבוקר ואמר: "נשחק בשביל כולם, בין עם זה עבור דורטמונד, לברקוזן או שאלקה. אנחנו רוצים להראות שהטרור והשנאה לעולם לא יכתיבו לנו חיינו. כמובן שנשחק גם עבור בארטרה שרוצה לראות את הקבוצה שלו מנצחת".