(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
לא פשוט (Getty) (צילום: ספורט 5)
לא פשוט (Getty) | צילום: ספורט 5

מכבי ת"א הפסידה לראשונה היום (חמישי), 2:0 לגנט בליגה האירופית. בהתחשב בניצחון של זוריה מנגד הצהובים יצטרכו לנצח בבלומפילד ואחרי ההפסד לגנט יש נקודות לשיפור, גם אם זה היה משחק חוץ מול אחת הקבוצות הטובות בבלגיה. רועי משפתי ורובי קין סיכמו.

רובי קין, המאמן הצהוב, סיכם: "זה קשה כי עד כה לא הפסדנו אף משחק. אנחנו ווינרים וככאלה אנחנו לא רוצים להפסיד אף פעם. ברור שאי אפשר לנצח בכל משחק, הייתי מאוכזב בעיקר מהמחצית הראשונה, מהדרך בה שיחקנו, לא החזקנו את הכדור ואיפשרנו להם לשלוט במשחק, הם עשו דברים מהר ולפעמים אתה נתקל בזה באירופה. היינו צריכים להתרגל לקצב ולאחר מכן המחצית השנייה היתה טובה יותר, כולם ניסו להיות על הכדור. אמרתי להם לא לפחד להיות עם הכדור באזורים קשים, ככה אנחנו משחקים".

"ידענו שגנט תהיה פייבוריטית, אבל יש דרך ארוכה בבית הזה. נשחק מול האוהדים שלנו, ברור שיש סיכוי. מגיעים לכל משחק באמונה שיש סיכוי לנצח בו. הפנדל בסיום היה רך מאוד, זה עדיין לא תירוץ. מבחינתי זה ההפסד הראשון. צריך להתאושש, כאן רואים אופי. כשאתה מפסיד אתה רואה מי המנהיגים", חתם.

רועי משפתי אמר: "ידענו שאנחנו באים למשחק חוץ קשה, בחצי השני היינו טובים יותר אבל זה לא הספיק לצערי. הפנים לליגה. אנחנו יודעים שגנט קבוצה חזקה, בלתי מנוצחת בליגה. ידענו למה אנחנו עומדים. רצינו להפעיל את הכלים שלנו בצורה טובה יותר ולהיראות טוב יותר, אבל הפנים קדימה".

משפתי התייחס למהלך בו עצר את גיפט אורבן: "הוא ניסה לשלוח צ'יפ, ראיתי שיש לי סיכוי להגיע לשם, פתחתי את הגוף והגעתי לזה. אמנם הפסד ראשון העונה, נאסוף את עצמנו ונתכונן למשחק בראשון. נגיע הכי טוב שאפשר, נוציא תוצאה טובה".