(ברני ארדוב) (צילום: ספורט 5)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

אחרי שעירוני קריית שמונה ניפצה למכבי נתניה את חלום הפלייאוף העליון שני מחזורים לפני סיום העונה הסדירה, בקבוצה של סלובודן דראפיץ' ושי ברדה יכולים ביום שבת להחזיר לעצמם מעט את הכבוד שנשכח בצפון באותו משחק עם ההפסד הצורב 3:0, ועל הדרך גם לסבך עוד יותר את הקבוצה של קובי רפואה במאבקי ההישרדות בליגה.

ללא אלמוג כהן שעדיין מורחק, לזאר צ'ירקוביץ' שחוזר בהדרגה ממחלה ויונס מלדה הפצוע, היהלומים סימנו את המקום השביעי בליגה ורחוקים עד כדי ניצחון אחד מהמקום שיועיל גם במענק מיקום בסיום העונה.

בינתיים, חוסר הסבלנות של השחקנים לגבי העתיד ניכר. בשיחות סגורות דיברו כמה מהם על הרצון לשמוע מאייל סגל מה הוא מתכנן לגבי העונה הבאה, אך כרגע הבעלים, שטרם העביר את זכויות הניהול ורק הצהיר כי לקח צעד אחורה, עדיין לא דיבר איתם.

"נדע להתמודד אחרי ההצהרה של אייל סגל", הבטיח המנכ"ל ניב גולדשטיין. "זו תהיה תקופה מאתגרת עבורי כמנכ"ל וכמועדון ונצטרך להיות חזקים מנטאלית כדי להתגבר על זה". על המשחקים ללא קהל הוסיף המנכ"ל, שעד לפני ארבע שנים לא הייתה לו שום נגיעה בעולם הכדורגל: "מעדיף לא לשחק, כי לא רואה טעם לשחק בלי קהל. אין לי בעיה שהעונה תיגמר עכשיו, כי לצערי לא עמדנו ביעד".

גולדשטיין ניסה להסביר מה לא עבד ואמר: "שגינו בהרבה דברים. היינו קבוצה שכובשת לא מעט והעונה זה לא בא לידי ביטוי. ננתח את הטעויות, נלמד וננסה לתקן. בעיני העונה נגמרה במשחקים כמו אשדוד בחוץ והפועל חיפה בבית. לכולם יש חלק בחוסר ההצלחה בעונה הזו. לצוות הניהולי, למקצועי ולשחקנים".

לסיום פרגן גולדשטיין לקפטן אלמוג כהן, שספג העונה ארבעה כרטיסים אדומים: "לא נעשה עוול לאלמוג ונפיל עליו הכל. אלמוג הוא הווינר הכי גדול שאני מכיר במקצוע הזה".