(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
זריהן, מדוכדך (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
זריהן, מדוכדך (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

במסגרת החוזה שחתמה הפועל באר שבע עם יוסי אבוקסיס, הוכנס סעיף המדבר על מענק גביע. על פי ההערכות, מדובר בבונוס של 100 אלף ש"ח. הנושא המעניין הוא שלמרבית שחקני הקבוצה מבירת הנגב דווקא אין מענק כזה. "אם ניקח גביע, אולי אלונה תיתן בונוס לכולם", אמר גורם במועדון.

בינתיים, אחרי הניצחון על מכבי חיפה, האווירה במועדון התרוממה וכבר אתמול (שלישי) נראו פרצופים מחייכים ואופטימיים לקראת המשך המטרות. המאמן, שזכה למחמאות על ניהול המשחק ושינוי המערך, עשוי להמשיך עם שלושה בלמים גם מול בית"ר ירושלים במסגרת הליגה.

אבוקסיס, לו יש לא מעט אמונות תפלות כמו הזזת הבקבוקים מהאזור הטכני במהלך המשחקים, הפיכת נעליים הפוכות בחדר ההלבשה או חוסר מבט לשעון המשחק, מתכוון להמשיך שלא לצאת למלונות יום לפני המפגשים ויבקש גם לערוך אימון בטרנר, בדיוק כפי שעשה לפני משחק הגביע.

מי שנראה מדוכדך ולא שיחק בשני המשחקים האחרונים הוא ניב זריהן. שלשום הוא התחמם דקות ארוכות וראה איך אנתוני וארן, שקם אחריו להתחמם, נכנס לפניו. שחקנים בב"ש העידו כי הסיבה היא ככל הנראה דרישת הקבוצה שיחתום על חוזה חדש, שמסתיים בקיץ הבא, וכרגע ההצעה שהוגשה לו באמצעות סוכנו דודו דהאן ככל הנראה לא מספיק אטרקטיבית. "קצת מפתיע ומוזר שניב לא משחק. אולי יש סיבות לא מקצועיות", אמרו כמה משחקני ב"ש.

כמו כן, אחרי פגרת הנבחרות, אם תהיה כזו, בן ביטון וארנסטס שטקוס ישובו לאימונים בהדרגה. נאור סבג, שסבל מרגישות בשריר, ומרואן קבהא, ששבר את ידו, יהיו כשירים למשחק מול בית"ר. ניצחון בו יקרב את ב"ש למקום השליש, בעוד הפסד יחסל אולי את סיכויי הקבוצה לסיים במקום בליגה שמוביל אוטומטית לאירופה.