גולסה עם אלישע לוי, חוזר לאימונים  (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
גולסה עם אלישע לוי, חוזר לאימונים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

קשר מכבי חיפה, אייל גולסה, שעל דחיית גיוסו בחודשיים פורסם לראשונה ב-ONE חוזר היום להתאמן בשורות הקבוצה. כזכור, בחיפה הופתעו אתמול לגלות שגולסה ביקש לדחות את שירותו הצבאי ל-15 לאוגוסט.

המטרה בחיפה היתה, מן הסתם, שגולסה יתחיל כבר את השירות מה שיאפשר לקבוצה להשתשמש בשירותיו של השחקן במשחקי הליגה האירופאית ב-29 ליולי. עכשיו עם דחיית הגיוס לאוגוסט, גולסה יעמוד לרשות אלישע לוי רק בשני המשחקים הראשונים ב-29 ביולי וכעבור שבוע בחמישי לאוגוסט.

כך או כך, גולסה ימשיך במאמציו למצוא קבוצה באירופה שתקלוט אותו לשורותיה. כשידוע כי מספר מועדונים בגרמניה כבר סימנו את הקשר המוכשר.

הבלם ג'ורג טשיירה, כמו גם שי מימון, מבקשים להפגש עם הנשיא יעקב שחר במטרה שייענה לבקשתם לעזוב את הקבוצה, טשיירה לפ.ציריך ומימון להפועל ב"ש. הבלם הפורטוגלי לא מתאמן בשלב זה ומעדיף לעבוד בחדר הכושר ולקבל טיפולים בברכו.

בחיפה מבינים היטב שמצב רוחו של טשיירה לחזור ולהתאמן נתון תחת ההשפעה של התשובה השלילית שקיבל מחיפה בנוגע לרצונו לעזוב, והוא עדיין לא אומר נואש ומשוכנע שכבר ב-48 השעות הקרובות עסקת העברתו לשוייץ תסגר.

טשיירה המורחק שומר על כושר (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
טשיירה המורחק שומר על כושר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

כפי שפורסם כאן שי מימון הודיע לאלישע לוי באופן רשמי שאין לו כל כוונה להמשיך בקבוצה והוא מצפה ששחר ישחררו. מימון נמצא בדרכו להפועל ב"ש. שמו של ישראל זגורי נקשר למעבר אפשרי לבית"ר ירושלים שבשלב זה מתחבטת קשות אם לשחרר את עידן ורד לחיפה עבור מיליון דולר.

שי מימון (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שי מימון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מיד לאחר האימון היום יצאו השחקנים לחגוג עם סקאוט הקבוצה, אלון חרזי את בר המצווה של בנו, אופק. חרזי אמור לצאת בימים הקרובים לטורניר הגביע הבלטי על מנת לעקוב אחרי שחקנים מלטביה וליטא.