המגן הימני, כריסטיאן אלברס, נחת לפנות ערב (שלישי) בישראל לאחר שהגיע לארץ מצ'ילה בטיסה דרך מדריד.

מאחר שאקס בית"ר ירושלים הגיע לישראל רק בשעות אחה"צ, הוא ייעדר מאימון הפתיחה של הפועל ת"א. בכל מקרה, אלברס אמור לעבור בדיקות רפואיות, לחתום על החוזה ולאחר מכן יצטרף לאימונים.

הצ'יליאני הוא אחד מארבעה שחקני רכש שהצטרפו עד כה לקבוצה של אלי גוטמן לצד וויליאם הזאו, ביוואן פרנסמן ויוסי שבחון, שהגיע מהיריבה העירונית מכבי ת"א.

המגן הגיע לישראל לראשונה בקיץ 2007 מאוניברסידד קאתוליקה הצ'יליאנית כשחתם בבית"ר ירושלים ואת העונה שעברה העביר בצ'יאפאס המקסיקנית.

עם נחיתתו אמר אלברס: "אני מאוד מתרגש לחזור לישראל. היו לי כאן שנים יפות בבית"ר ירושלים. אני אוהב את המדינה ואת האנשים. אני פותח תקופה חדשה בהפועל ת"א.

תמיד תיהיה לי פינה בלב לבית"ר ירושלים. אני יודע שהפועל זה מועדון גדול ששואף לרמות הגבוהות ביותר ויש ציפייה. אני מקווה שנוכל לענות על כך אבל מוקדם מדי לדבר על אליפות בשלב כזה של העונה. אני לא אוהב לדבר הרבה ומעדיף להוכיח את כל מה שיש לי על המגרש. לאוהדים של הפועל ת"א אני רק יכול להגיד שנקווה להחזיר להם במשחקים טובים".

אלברס בנתב"ג. "שמח לחזור לישראל" (שרון קביליו) (צילום: מערכת ONE)
אלברס בנתב"ג. "שמח לחזור לישראל" (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

לגבי הפציעה ממנה סבל בשנה האחרונה אמר השחקן: "התגברתי עליה. עבר הרבה זמן ואני מרגיש טוב. היא מאחוריי ואני בכלל לא זוכר את זה. יצאתי לדרך חדשה ואני מרגיש מצויין. רוצה רק להצליח".

אלברס נוחת בישראל כבר עם חולצה אדומה (שרון קביליו) (צילום: מערכת ONE)
אלברס נוחת בישראל כבר עם חולצה אדומה (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE
אלברס: &" (שרון קביליו) (צילום: מערכת ONE)
אלברס: &" (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

אלברס. כמה רחוק הוא יגיע עם הפועל תל אביב באלופות? (שרון קביליו) (צילום: מערכת ONE)
אלברס. כמה רחוק הוא יגיע עם הפועל תל אביב באלופות? (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE