גיא לוזון ויעקב אסייג בימיהם בבני יהודה (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
גיא לוזון ואסייג (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

בני יהודה נערכת למשחק הקשה מול הפועל ת"א (שבת, 17:00, בלומפילד). חניכיו של גיא לוזון רוצים לשכוח את המשחק האחרון, בו הפסידו להפועל ר"ג 2:1 בבית ולהציג את אותה היכולת שהפגינו במשחקים שקדמו למשחק האחרון.

המאמן גיא לוזון מתכוון לערוך שני שינויים בהרכב הפותח, כאשר את מקומו של עומרי אפק, שספג כרטיס אדום במשחק האחרון, יתפוס המגן עוז ראלי, ואילו את עמדת המגן הימני יאייש איציק עזוז. שינוי נוסף בקישור יהיה הצבתו של אסי בלדוט במקום ג'ורג' אמסיס, שפתח במשחק האחרון. מיכאל זנדברג ימשיך לשבת על הספסל.

עומרי אפק סיים את קורס המאמנים ויצא מוקדם יותר מהאימון, על מנת להגיע למשרדי ההתאחדות לכדורגל ולקבל את התעודה.

הקשר הניגרי הנבחן, איבנג'בו איקצ'וקו, סיים להיבחן בשורות הכתומים ויחזור לניגריה. כפי שזה נראה כעת, שכהמאמן גיא לוזון יעבור לאמן את הנבחרת הצעירה, האפשרות להחליט האם לצרף את הקשר לקבוצה תינתן למאמן החדש.

בבני יהודה שמעו שגוטמן מתכנן לעלות למשחק במערך הכולל שלושה שחקני התקפה. את גיא לוזון זה לא מרגש: “גוטמן יכול לעלות עם מי שהוא רוצה, אנחנו צריכים להתעסק בעצמנו ובאיך שאנחנו ניראה".

לשאלה מה עשה המאמן כדי לשכוח את ההפסד לר"ג הוא השיב: “התאמנו טוב וקשה. אלה הנוסחאות שאני מכיר, נערכנו בהתאם. אני לא רוצה לראות שום דבר מהמשחק האחרון, הוא לא מעניין. מה שמעניין אותנו הוא המשחק הבא".

עומרי אפק מקבל את התעודה מאבי לוזון (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
עומרי אפק מקבל את התעודה מאבי לוזון (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

“אין ספק שקהל תמיד טוב שיהיה וכמה שיותר, אבל כמות הקהל אף פעם לא מנצחת משחקים, מה שמנצח משחקים זה הנחישות והרצון של השחקנים על המגרש, הדברים האלה צריכים לבוא לידי ביטוי", הסביר המאמן.