סיפוק ושמחה גדולה, זה מה שמרגשים היום (ראשון) בבני סכנין בעקבות ניצחון החוץ 1:0 אתמול על הפועל חיפה, ניצחון שנותן הרבה שקט והרבה שלווה בשלב הזה לקבוצה.

הרבה זמן חיכו בסכנין כדי לחבר שני ניצחונות רצופים ודווקא כאשר היא עם הגב לקיר, בני סכנין עשתה זאת ובגדול.

חאמד גנאים, ממצטייני הניצחון על הפועל חיפה אמר ל-ONE: "ידענו כל הזמן שאנו נמצאים במקומות שלא צרכים להיות בה, אבל אסור לנו להסתנוור משני ניצחונות, אנו כבר עם הראש במשחק נגד הפועל עכו".

מהראן אבו ריא הוסיף: "המשימה עוד ארוכה, אנו נמשיך להיאבק ולדעתי אנו יותר טובים מכל קבוצות התחתית, טוב שגררנו את הפועל חיפה למאבקי התחתית זה רק יעזור לנו בהמשך".

גם אחמד קסום, כובש שער הניצחון על חיפה באותה הדעה כמו חבריו: "הניצחון על הפועל חיפה התבקש והוא שיחרר הרבה לחץ אצלנו, אני מקווה שנמשיך באותו קו ושלא נחזור למקומות התחתית".

שחקני סכנין חוגגים ניצחון שלישי רצוף (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
סכנין חוגגת את הניצחון על הפועל חיפה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מאמן הקבוצה מרקו בלבול, הוסיף: "כל הקרדיט מגיע לשחקנים על ההשקעה במשחק. אבל אנו צרכים לשכוח מהמשחק הזה, הוא כבר מאחורינו וכבר במשחק הבא מחכה לנו משחק יותר חשוב נגד עכו. יש לנו עדיין מאבק בתחתית ואנחנו צריכים להמשיך ולהצליח".

בנושא אחר, השחקנים ששיחקו אתמול יזכו לשני ימי חופש ממאמנם מרקו בלבול והיום יתאמנו אלו שלא שיחקו אתמול כלל, שני שחקני החיזוק החדשים, נאסטיה צ'ה וג'ורג'י צ'טקוביץ'.