יום למחרת החתימה של הבלם סביטי ליפנייה לעונה נוספת, הבעלים של הפועל חיפה, יואב כץ, הגיש הצעות גם לשני שחקני הקבוצה ערן לוי והקפטן אייל טרטצקי.

כץ מעוניין לשמור על השלד הקיים ולהבטיח ששחקנים דוגמת לוי, טרטצקי, יוסי דורה, רן אבוקרט ואחרים יחתמו על חוזים ויהיו בסגל לעונה הבאה.

טרטצקי אמר: ”הגשתי הצעה נגדית ליואב כץ ואני אשמח לסיים את הקריירה בהפועל חיפה. חזרתי להפועל כדי לסיים את הקריירה".

החלוץ ירו בלו מועמד לעבור בעונה הבאה ולשחק בעירוני קרית שמונה בשורותיה שיחק לפני שנתיים. כרטיסי השחקן של בלו כמו של בן בסט חוזרים בתום העונה למכבי חיפה שתצטרך לקבל החלטה האם להאריך את חוזהו של בן בסט או לחילופין השחקן יהיה כבר בינואר הבא חופשי לנהל מו"מ עם כל קבוצה שיחפוץ.

כץ עדיין לא קבע מי יאמן את הקבוצה ונכון להיום שני המועמדים העיקריים הם ניצן שירזי ושלומי דורה. ההערכה היא שרק בשבוע הבא כץ יכריע בסוגיה.

יואב כץ וערן לוי. בדרך חזרה לכרמל? (עמית מצפה)
יואב כץ וערן לוי. הבעלים רוצה את החלוץ (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בראיין גראזיץ' שמסיים את חוזהו עדיין לא יודע אם ימשיך עונה נוספת. בהפועל חיפה יש חילוקי דעות לגבי השחקן. יש כאלה שחושבים שצריך להביא קשר זר ברמה גבוהה מאוד, ומאידך יואב כץ רוצה מאוד להשאיר את הקשר.

הקבוצה המשיכה בהכנותיה לקראת משחק הליגה נגד הפועל פ"ת. ערן לוי (צהובים) אמיר אבו ניל ואושרי רואש (פציעות) לא ישחקו. כפי שפורסם ב-ONE רוי לימה ביקש לעזוב את הארץ ונענה בחיוב.