אגייאר וגאידמק. יגיעו לסיכום על מכירת בית"ר? (צילום: מערכת ONE)
אגייאר וגאידמק במוסקבה (באדיבות האתר של בית"ר) | צילום: מערכת ONE

בבית"ר ירושלים קשובים למתרחש במוסקבה, שם מתקיימת פגישה בין גומא אגייאר, איציק קורנפיין וארקדי גאידמק, כשברקע העיקולים בסך 23 מיליון שקלים שהוטלו על גאידמק.

מי שלא אהב לשמוע על כך הוא הספונסר, גומא אגייאר, שאמר ל-ONE: “מנסים לפגוע בבית"ר ירושלים, האנשים מנסים לפגוע בקבוצה, אני לא מבין מה העניין שלהם במועדון, למה הם מנסים לפגוע במשהו טוב שעושים עבור העיר והאנשים בירושלים. אין כסף שאפשר לקחת ושיפסיקו לנסות לפגוע בקבוצה ובקהילה היהודית".

אגייאר המשיך בדבריו החריפים נגד המעקלים: "הם מנסים לגרום לי לקום וללכת, אבל זה לא יקרה, כי אם אעשה את זה הקבוצה תגיע לפירוק. אני תוהה מי האנשים האלה, אולי הם אוהדי הפועל ת"א, אני לא מבין למה משחקים איתנו משחקים".

"אני אלחם עבור בית"ר ירושלים, אני וקורנפיין נעשה את הכל בשביל הקבוצה ונלך עד הסוף בעניין הזה ונמצא את הדרך לשמור על הקבוצה בדרכים המקובלות והם צריכים לדעת את זה. אם האנשים האלה מחפשים פרסום, שלא יעשו את זה על חשבון בית"ר".

גאידמק ואגייאר. אין סיכום (צילום: מערכת ONE)
אגייאר וגאידמק בארוחה. שיחה חיובית (באדיבות האתר הרשמי של בית"ר) | צילום: מערכת ONE

אגייאר סיכם את הדברים כשאמר ל-ONE: “אני לא אתן שמישהו יחבל במאמצים שלי ושל איציק לשמור על בית"ר. הקבוצה עברה קיץ לא קל ואנחנו נעשה את הכל כדי שגם העונה הזו תעבור בשקט. מי שמנסה לשים את ידיו על המועדון עושה את זה ממניעים של פרסום, מכיוון שאין בבית"ר כסף שאפשר לממש אותו ואי אפשר לקחת כסף מהקבוצה".

בבית"ר הגדירו את הפגישה בין גאידמק לאגייאר כפגישה טובה. גאידמק נתן לאגייאר כמה טיפים בכל הקשור להתנהלות בישראל. מנגד, אגייאר ניסה לשכנע את גאידמק לא להרים ידיים בכל מה שקשור לתרומות בישראל ואף בקבוצה.

אמסלם וקלה. היום באימון (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
אמסלם וקלה. היום באימון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

שום לשחקנים: "הפועל שיחקו אתמול אבל אל תהיו שאננים"
השחקנים השלימו את ההכנות למשחק גביע הטוטו מחר (רביעי, 21:00) מול הפועל ת"א, כשהמאמן יצחק שום תירגל את ההרכב שיעלה לשחק בטדי. מההרכב שתורגל עולה כי חן עזריאל צפוי לשחק כמגן ימני, עידן טל ואבירם ברוכיאן יקבלו מנוחה והקישור של בית"ר יכלול את פאולו דה לה האסה, קובי מויאל, ג'וניור ויסה ועידן ורד או עמית בן שושן. בחוד תורגלו טוטו תמוז ודייויד גומז.

שום מתדרך את השחקנים (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
אימון בית"ר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

המאמן יצחק שום ביקש מהשחקנים להתייחס למשחק ברצינות ובסיום האימון אסף אותם על הדשא בבית וגן ואמר להם: “הפועל ת"א שיחקו אתמול וזה יכול להיות לטובתנו, אבל אין מקום לבוא שאננים, במיוחד כשאנחנו יודעים מי זו היריבה. אני יודע שיש שחקנים עם עומס עליהם, אבל אני מבקש בכל זאת מכל אחד ואחד מכם לתת את המקסימום. למרות שקרוב לוודאי לא יגיעו הרבה אוהדים, תתייחסו למשחק כמו למשחק ליגה. זו ההזדמנות שלנו לעלות שלב בגביע הטוטו. יש לנו בשביל מה לשחק".

דידי הררי ועידן טל. ביקור באימון (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
דידי הררי ועידן טל. ביקור באימון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

במועדון החליטו לפתוח את היציע המזרחי לאוהדי הקבוצה וכרטיס למשחק יעלה 25 שקלים לחייל/ילד/נוער ו-50 שקלים למבוגר, כשבעלי המנויים, שעד כה נכנסו למשחקי גביע הטוטו בחינם, יצטרכו לקנות כרטיס למשחק.

אורח מיוחד הגיע הבוקר לאימון הקבוצה – הזמר איציק קלה, מלווה בשדרן הרדיו דידי הררי, כחלק תתוכנית טלוויזיה שנעשתה על הזמר. בסיום האימון, השחקנים השתתפו באייטם עבור התוכנית ושרו עם קלה מספר שירים.

איציק קלה וברק יצחקי. עשו שמח באימון (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
איציק קלה וברק יצחקי. עשו שמח באימון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: אריאל הרוש, אבי ריקן, שמעון גרשון, אריק בנאדו, חן עזריאל, פאולו דה לה האסה, קובי מויאל, ג'וניור ויסה, עמית בן שושן (עידן ורד), טוטו תמוז ודייוד גומז.