למרות שאלי גוטמן תירגל ביום חמישי הרכב התקפי עם שלושה חלוצים לקראת המשחק מול בני-יהודה הערב (שבת) ב-17:00, מאמן הפועל ת"א חזר להרכב הרגיל שלו באימון המסכם.

על-פי התרגול האחרון, מהראן ללה ואיתי שכטר יפתחו בהתקפה, גילי ורמוט וערן זהבי בקישור הקדמי ואביחי ידין וזוראב מנטשאשווילי בקישור האחורי.

 בלמה של הפועל דגלאס דה סילבה יזכה למעקב של סקאוט מקבוצת ליל הצרפתית המחפשת בלם לקראת העונה הבאה. סוכנו הברזילאי של דה סילבה שנחשב לאחד הסוכנים הגדולים והחזקים בתחום חתם על הסכם שיתוף פעולה עם רונן וגלעד קצב עמם הוא עובד באופן בלעדי בארץ. אותו הסקאוט אגב, יעקוב גם ביום שני אחרי דקל קינן במשחק בין מכבי חיפה ומכבי תל אביב.

עוד לפני האימון תלה גוטמן שלטים בחדר ההלבשה בהם צוטטו אנשי בני-יהודה כאומרים לקראת המשחק מול הפועל: "הפועל ת"א איבדה את כוח ההרתעה שלה".

המאמן אמר לשחקניו באסיפה המסכמת: "לבני-יהודה יש צד אחד חזק יותר - צד שמאל. כפיר אדרי עובד הרבה באגף, כאשר לפדרו גלבאן, אסי בלדוט ואלירן עטר יש נטייה לבוא מהאגף השמאלי".

גוטמן ציין בפני השחקנים שאחד מהקשרים האחוריים יצטרך לעזור בסגירה של האגף הזה. עוד אמר גוטמן: "בואו נוכיח שהמעידה במשחק האחרון היתה חד פעמית". דניאל דה-רידר ובויאן וורוצ'ינה יחכו להזדמנות שלהם על הספסל יחד עם שי אבוטבול, עומרי קנדה ו-ויקטור מרעי.

דגלאס דה סילבה. הצרפתים מעוניינים (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
דגלאס דה סילבה. הצרפתים מעוניינים (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

"פועלים באדום" למען משפחות נזקקות


עמותת "פועלים באדום" המופעלת ע"י אוהדי הפועל ת"א, אוספת מוצרי מזון לקראת חג הפסח, למשפחות דלות באמצעים. איסוף המוצרים יתבצע לפני המשחק באיזור שערים 4-5.

שכטר ודה רידר באימון. החלוץ שר לו באימונים (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
שכטר (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: וינסנט אניימה, דני בונדר, דגלאס דה-סילבה, וואליד באדיר, דדי בן-דיין, אביחי ידין, זוראב מנטשאשווילי, ערן זהבי, גילי ורמוט, מהראן ללה (בויאן ורוצ'ינה) ואיתי שכטר.            

גוטמן (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
גוטמן (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE
מנטשאשווילי (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
מנטשאשווילי (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

בני יהודה: עוז ראלי יעבור לקישור, איציק עזוז יתפוס את מקומו
בבני יהודה רוצה לשכוח מההפסד במחזור הקודם מול הפועל ר"ג ולנסות לשחזר את הניצחון על הפועל ת"א מהעונה הקודמת. חניכיו של גיא לוזון רוצים להוכיח כי הם ראויים למקום הרביעי ובדרך לנצח קבוצה גדולה.

"אני חושב שעשינו פאנצ'ר גדול עם הפועל ר"ג, חבל, אבל זה כבר משחק שהיה ואנחנו צריכים להסתכל קדימה. יש לנו משחק ליגה מאוד קשה ומאוד חשוב, אנחנו רוצים להגיע לפלייאוף העליון במצב טוב, אלה המשחקים שצריך לשנס מותניים ולשחק בכל הכוח ולחזור עם תוצאה טובה", כך אמר הבעלים, חזי מגן לקראת המשחק.

צמא. חזי מגן עם גיא לוזון ודמאיו (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
חזי מגן עם גיא לוזון ומשה דמאיו. היו&"ר לא מוותר על המאמן כל כך מהר (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

מגן נשאל האם העלאת שמו של גיא לוזון כמאמן הבא של האולימפית עלולה לפגוע בריכוז של השחקנים ואמר: "נכון, אני באמת לא שמח שזה מה שמופיע בכותרות בעת האחרונה, גיא לוזון לא הולך עדיין לשום מקום, בראש מעייניו בני יהודה ת"א. בנוסף, לנבחרת האולימפית יש מאמן, שמו מוטי איווניר ויש לו משימה להעפיל לאליפות אירופה והיה ונעפיל לאליפות אירופה, אז נפטר את מוטי ממשרתו? לא יהיה דבר כזה".

מגן הוסיף באותו נושא ואמר: "לכן, הייתי שמח לו היינו יכולים לעסוק אך ורק במשחקים שנערכים ביום שבת, בלי ספוקלציות, שרק מפריעות להתרכז במשימה העיקרית שהיא משחקי הליגה".

זנדברג ובלדוט (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
אסי בלדוט עם מיכאל זנדברג. הקפטן חוזר להרכב (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

נראה  שלוזון יעשה מספר שינויים בהרכב כאשר עוז ראלי יתופקד כקשר ואילו איציק עזוז יתפוס את מקומו כמגן ימני. בנוסף, הקפטן, אסי בלדוט, יחזור להרכב על חשבונו של הקשר הצעיר, ג'ורג' אמסיס, שפתח במשחק האחרון.

הרכב משוער: דלה איינוגבה, איציק עזוז, דין מורי, איבן גארידו, כפיר אדרי, עוז ראלי, מהראן ראדי, סיניסיה ליניץ', אסי בלדוט, פדרו גלבאן ואלירן עטר.