אכזבה בהפועל ב"ש  לנוכח ההפסד אמש (שבת) 1:0 בחוץ לבני סכנין שסתם את הגולל על התקווה לסיים את העונה במקום השביעי. ההפסד גרם לכך שהקבוצה לא רק איבדה את המקום השביעי אלא גם את המענק בשווי 600,000 ₪ שילך בסופו של דבר לסכנין ומזה מאוכזבים במועדון אף יותר.

כעת יצטרכו בקבוצה להיאבק על המקום השמיני כשתיקו ומעלה בבית מול מכבי פ"ת במחזור האחרון יבטיח לעולה החדשה מקום בחלק העליון של הטבלה ובנוסף מענק של 400,000 ₪ בסיום הליגה.

הקפטן מאור מליקסון התייחס להפסד המתסכל: "ההפסד הזה מאוד מאכזב כי היה משחק שקול ותיקו היה משקף יותר".

"הגענו לכמה מצבי הבקעה שלא ניצלנו אותם בעוד שסכנין ניצלה את ההזדמנות שהיתה לה ועכשיו נצטרך בסוף השבוע להילחם על המקום השמיני".

השוער דור דוידי שפתח בהרכב בפעם השניה ברציפות הוסיף: "חבל מאוד על ההפסד, כי היינו שווים לסכנין. תיקו במשחק הזה היה עושה צדק אבל אין מה לעשות, נצטרך לנצח בשבוע הבא כדי להבטיח לפחות את המקום השמיני".

מליקסון מוליך התקפה לב"ש. מתוסכל (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מליקסון מוליך התקפה לב"ש. מתוסכל (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הקשר דוד רביבו שלא שיחק בגלל כאבי גב יחזור השבוע לאימונים מלאים וצפוי להיות כשיר למשחק הקרוב. לעומתו אביתר אילוז שסובל ממתיחה ברצועות הברך לא צפוי להיות כשיר ובכך למעשה סיים את העונה כמו גם משה אסולין שיחזור השבוע לאימונים לאחר שהתאושש מכך שפרק את המרפק.

במועדון ימשיכו להתעסק גם השבוע בהמשך דרכה של הבעלים אלונה ברקת בקבוצה. ביום שישי האחרון נערכה פגישה בין נציגי האוהדים לבין ברקת במטרה לגבש קוד אתי להתנהגות נאותה במגרשי כדורגל.

רן יצחק כובש בדוחא (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
רן יצחק מכניע את דוידי. &"תיקו היה עושה צדק&" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

יש לזכור כי קוד דומה כבר גובש לפני חודש וחצי במעמד נציגי האוהדים והעו"ד דני אליגון שחתמו על אמנה שזכתה לכינוי "אנחנו 10" וכעת מנסים הצדדים לעדכן את הסעיפים באמנה ולהחתים את אוהדי הקבוצה.