סרג´ איילי (תומר גבאי) (צילום: מערכת ONE)
איילי. עבר את הבדיקות וישוב לאימונים (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

בהפועל רמת גן מסתגלים אט-אט למיקומם בליגת העל, מעודדים מההתרחקות המשמעותית של הקבוצה מהתחתית וההתבססות במרכז טבלת ליגת העל.

על מנת לשמור על השחקנים בכושר, תקיים היום (חמישי) הקבוצה משחק אימון מול הפועל מרמורק (16:00, במכתש), בו מתכנן המאמן, יובל נעים, לשלב כמה שיותר שחקני סגל.

לצד משחק האימון, ברמת גן זכו לבשורות מכיוון החלוץ, סרג' איילי, שלא התאמן בשבועיים האחרונים, אך צפוי לשוב לאימונים בימים הקרובים. כזכור, במהלך משחק הנצחון של האדומים 0:1 על מכבי נתניה, נפצע איילי ברגלו.

במהלך האימונים שלאחר הפציעה, איילי התאמן בצידי המגרש ולא עם חבריו, תוך שהוא עובר טיפולים על מנת להכשירו לקראת המשחק מול מ.ס אשדוד.

אולם, במהלך אחד האימונים, בעודו מנסה לשוב לאימוני ריצה, התעלף החלוץ ואיבד את הכרתו. איילי זכה לטיפול ראשוני במגרש האימונים במכתש, ומיד לאחר מכן הועבר להמשך טיפולים בבית החולים איכילוב.

בעקבות החשש לבעיות בגופו של השחקן, הוא עבר במקביל לבדיקות ברגלו הפצועה גם בדיקות מקיפות כדי לבדוק את הסיבה לאיבוד הכרתו ובין הבדיקות שנערכו, בוצע לו  אקו לב, א.ק.ג וכן MRI.

ירון קוריס ויובל נעים. הכרעה בקרוב (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
קוריס ויובל נעים. הקבוצה תערוך משחק אימון מול מרמורק (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בתום סדרת הבדיקות קבעו הרופאים כי מצבו של השחקן תקין ואין חשש למום או כל בעיה בליבו של הספורטאי. חשוב לציין, כי כל הבדיקות בבית החולים יצאו תקינות לחלוטין ושללו כל אפשרות למחלת לב או לבעיה כרונית. לאחר שקיבל את תוצאות הבדיקות הוחלט כי החלוץ ישוב להתאמן כבר בימים הקרובים ובקבוצה יעשו הכל על מנת להכשירו כבר למשחק הליגה הבא.

ברמת גן הבהירו כי הסיבה לאשפוזו של איילי ולסדרת הבדיקות שעבר היא לקח פטירתם של מספר ספורטאים, כשהאחרון מעולם הכדורגל בארץ היה צ'סוואה אנסופואה ז"ל, שנפטר במהלך אימון הפועל ב"ש לפני כשנתיים.