דניאל דה רידר. למדים האדומים הוא כבר רגיל (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
דניאל דה רידר. למדים האדומים הוא כבר רגיל (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

קשרה היהודי-הולנדי של וויגאן אתלטיק, דניאל דה רידר, סיכם הלילה (בין חמישי לשישי) עקרונית את תנאיו עד תום העונה בשורות הפועל תל-אביב.

לאחר שכל תנאי העסקתו של השחקן סוכמו, כל מה שנותר לקבוצה של אלי גוטמן כדי שדה רידר ילבש אדום, זה לסכם על הסכום אותו תשלם הפועל לוויגאן עבור שאילתו של דה רידר.

בהפועל ת"א אישרו את הידיעה ל-ONE והוסיפו: "צריך לקרות משהו מאוד דרמטי כדי שדה רידר לא יהיה שחקן הפועל כבר בימים הקרובים". עוד ציינו במועדון האדום שהתנאים מול וויגאן צפויים להיסגר עוד לפני תחילת השבוע הבא.

האנגלים כבר הגישו להפועל ת"א הצעה לשאול את השחקן עד לתום העונה בסכום של 400,000 יורו. במועדון האדום הודיעו שהם לא מתכוונים להוציא כזה סכום על השאלה בלבד והמו"מ נמשך, ואף צפוי להסתיים עוד לפני תחילת השבוע הבא.

הגעתו של דה רידר, שכאמור - תלויה בהגעה להסדר מול וויגאן, תשדרג משמעותית את הסגל של הפועל, שנחלשה החלק הקדמי עם מכירתו של סמואל יבואה לגנק הבלגית.

במקביל, האדומים מחפשים חלוץ והביעו עניין בסדאת בוקארי, הגנאי בן ה-18 ששיחק בעברו בבית"ר ירושלים. קבוצתו הטוניסאית של השחקן דורשת עבור כרטיסו מיליון דולר וחצי, מה שהביא את האדומים להניח בפניהם הצעה לשאול את השחקן עד לתום העונה עבור 150 אלף יורו. בהפועל עדיין ממתינים לתשובה מהמועדון הטוניסאי.

אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס. מחפשים חיזוק להתקפה (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס. מחפשים חיזוק להתקפה (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

בצל השיחות על חיזוק לקבוצה, הקשר נמניה ווצ'יצ'ביץ' השוהה בגרמניה, ייצא מחר לישראל וינחת בשבת לפנות בוקר. בתחילת השבוע יגיע הסרבי לבית החולים תל השומר לבדיקת אולטרסאונד, וללא קשר לכך הוא יחל באימוני ריצה.

ב-1 במרץ הוא צפוי לחזור לאימוני 'מגע', כך על פי רופא הקבוצה ד"ר משה לוינקופף. ווצ'יצ'ביץ' שוחח עם חבריו, מגרמניה ואמר להם: "אני אגיע לצפות בהפועל משחקת ביום שני מול הפועל ב"ש".

נמניה ווצ´יצ´ביץ´. שומר על קשר עם חבריו בהפועל ת&"א (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
נמניה ווצ´יצ´ביץ´. שומר על קשר עם חבריו בהפועל ת&"א (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

לקראת קזאן: 4,500 כרטיסים כבר נמכרו


לאחר שאתמול החלה המכירה לקהל הרחב, 4,500 כרטיסים נמכרו למשחק הגומלין מול רובין קזאן בליגה האירופית, התמודדות שתקיים ב-25.2, שבוע לאחר המשחק בקזאן.

לאחר המשחק מול הפועל ב"ש ביום שני ימכרו כרטיסים למשחק בקופות האיצטדיון. בהפועל ת"א שוקלים אפשרות לחכירת מטוס, כשהאוהדים יוכלו להשתמש בשירותיו ולטוס למשחק. דרך האתר הרשמי האוהדים יכולים להירשם לטיסה.           

אוהדי הפועל ת"א. נהמות לעבר סידיבה (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי הפועל ת&"א. כבר 4,500 מהם הבטיחו את מקומם נגד קאזאן (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

כמו כן, דובר הפועל ת"א, גבע תלם, יחד עם הנהלת המועדון עובדים לאחרונה על הקמת חנות רשמית בה יימכרו מוצרי הקבוצה. בשלב ראשון, החנות תהיה מקוונת ובהפועל כבר עומלים להקים את אתר האינטרנט של החנות ושיחררו היום קדימון בו מציגים איתי שכטר וערן זהבי, שחקני הקבוצה, את החנות שצפויה להיפתח באינטרנט.

בצד המקצועי, כל שחקני הקבוצה התאמנו וכשירים למשחק מול הפועל ב"ש ביום שני בבלומפילד. המאמן, אלי גוטמן, תירגל בחלק מהאימון את הגנת ההרכב הראשון מול התקפת ההרכב הראשון. שי אבוטבול נשאר לאחר חבריו במתחם האימונים והמשיך להתאמן לבדו, כדי לחזור לכושר במהרה. מחר צפוי אלי גוטמן להתחיל לתרגל את ההרכב לקראת המשחק.