ערן זהבי. ממשיך בהפועל תל אביב (צילום: מערכת ONE)
ערן זהבי. ממשיך בהפועל תל אביב | צילום: מערכת ONE

סאגת אחת הסתיימה בצורה לא טובה עבור הפועל ת"א, כשברק יצחקי סגר ברגע האחרון במכבי ת"א כפי שפורסם לראשונה ב-ONE,  אבל סאגה נוספת בדרך לסיום חיובי הרבה יותר.

קשר האדומים ערן זהבי סיכם את תנאי הישארותו במועדון כך נודע לראשונה ל-ONE. זהבי ישתכר כ-150 אלף דולרים בעונה, בחוזה ל-4 שנים, סוגייה בה לא היה ויכוח בין הצדדים. עוד סוכם בין הקשר למועדון כי שחקן הבית יקבל מענק של 200,000 דולר שכולל גם תשלום עבור כרטיסו ב-3 תשלומים. 125,000 דולרים כעת, 50,000 דולרים בתחילת העונה הבאה, ו-25,000 דולרים בתחילת העונה שלאחר מכן. 

המחלוקת בנוגע לחוזהו של זהבי, היתה בגין סעיף היציאה לחו"ל. במועדון רצו להכניס לחוזה תג מחיר של מיליון ו-250 אלף יורו, כשזהבי ביקש להוריד את הסכום למיליון. לבסוף הודיעו לקשר כי במועדון מסכימים, והסעיף יעמוד על מיליון יורו, בכך הגיעו הצדדים להסכמה סופית. עוד נקבע, כי הפועל ת"א תשתתף בהחלטה העתידית לאיזו קבוצה יימכר הקשר, אם ייצא לחו"ל. זהבי צפוי להרוויח 20 אחוזים ממכירה עתידית שכזו. 

ערן זהבי (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ערן זהבי. המחלוקות סביב סעיף השחרור לחו&"ל נפתרו (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

היום צפויים להחליף הצדדים טיוטות חוזה, והחתימה תהיה בהקדם, כאשר כזכור ביום ראשון מתחילים אימוני הכושר של הקבוצה בהדר יוסף, וביום שלישי פתיחת האימונים הרשמית. גורמים בסביבתו של זהבי ציינו: "זה נכון, יש סיכום, וכעת אנחנו מחכים לראות את טיוטת החוזה, ולוודא שאכן כל הפרטים שסוכמו מדוייקים ונכתבו בטיוטה, כדי שאפשר יהיה לחתום". 

בקבוצה מפעילים לחץ על בן סהר כדי שיחתום במועדון, ואף שוחחו בנושא עם בני משפחתו.

גילי ורמוט ואיתי שכטר השוהים בחופשת פרטית בארה"ב, קיבלו אישור מההנהלה למספר ימי חופש נוספים, וינחתו בישראל ביום רביעי הקרוב, יום לאחר פתיחת האימונים הרשמית. 

אוהדי הפועל תל אביב. מסתערים על המנויים (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי הפועל תל אביב. מסתערים על המנויים (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בנושא אחר. אזלו המנויים גם לשער 7 לאוהדי הפועל ת"א. בכך הגיע מספר המנויים שכבר נמכרו ליציעי הדאבליסטית ללמעלה מ-5,200 מנויים. ההנהלה פתחה היום את המכירה גם לשער 8, כפי שפורסם מוקדם יותר השבוע ב-ONE.

שחקני הקבוצה החלו לערוך את הבדיקות הרפואיות לקראת העונה הקרובה.