מנטששוילי, יעבור לאדום של ב"ש?  (תומר גבאי) (צילום: מערכת ONE)
מנטששוילי, יעבור לאדום של ב"ש? (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

הפועל ב"ש תפתח את אימוניה לקראת העונה הקרובה בעוד שבועיים ובקבוצה ירצו להשלים את מרבית הסגל לפני היציאה למחנה  אימונים במהלך חודש יולי בגרמניה. בבירת הנגב מרוצים מההחתמות האחרונות כשהמאמן ניר קלינגר ירצה לצרף בוודאות קשר אחורי ובלם.

בקבוצה מודעים שעמדת  המגן הימני היתה בעייתית מאוד בעונה החולפת ומודאגים מהעובדה שקשה מאוד למצוא שחקנים טובים בעמדה זו. במקרה שלא יצליחו לצרף מגן בעל שיעור קומה, לא מן הנמנע שאביתר אילוז יפתח את העונה בעמדה זו.

קשרה של הפועל  ת"א בעונה החולפת, זוראב מנטששוילי, הוצע למועדון שם יבדקו את עלויותיו בטרם יפתחו במו"מ עימו. במידה והקשר בן ה-30 שזכה בעונה החולפת באליפות עם האדומים יצורף, בבאר שבע ירצו לצרף בלם ישראלי כשהעדיפות היא עדיין לראות את שי מימון בעמדה זו לצידו של הברזילאי וויליאם סוארס.

הזרים החדשים של הקבוצה, איברהים בסיט וריקרדו פרננדס, ינחתו בישראל סמוך מאוד למועד פתיחת האימונים כשבסיט גם יחתום על החוזה ברגע שיעבור את הבדיקות הרפואיות.

ברק בדש במדי הפועל ב&"ש: &"דברים לא הסתדרו עם אלונה&" (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
ברק בדש (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

ליאור אסולין, שבסביבתו גיששה במהלך השבוע החולף הפועל פ"ת, יגיע השבוע לסבב שיחות נוסף במועדון במטרה לסכם את הפרטים האחרונים בחוזה ולחתום לעונה נוספת במועדון. בקבוצה עדיין לא ויתרו על האפשרות להמשיך את ההתקשרות עם ברק בדש, אך בו מעוניינת אוניראה אורזיצ'ני הרומנית כמו גם קבוצות צמרת מבלגיה ומיוון.

אוהדי ב&"ש (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי ב&"ש (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה הוציאו לדרך השבוע תחרות סרטונים שבה אוהדי  הקבוצה צריכים לצלם את עצמם במשך 15 שניות  ולהשלים את המשפט "הפועל ב"ש בשבילי זה....". המנצחים בתחרות שבה ישפטו הבעלים אלונה ברקת והמנכ"ל ארז בדש יזכו במנוי למשחקי הבית של הקבוצה לעונה הקרובה.