קורנפיין ואגייאר. איך הסאגה תיגמר? (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
קורנפיין וגומא. שוחחו אחרי תקופת נתק (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

לאחר כמעט שלושה שבועות של נתק מוחלט בין יו"ר בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין, לבין הספונסר הראשי שלו, גומא אגייאר, השניים שוחחו אמש (חמישי) בטלפון, ללא גורמים מתווכחים. כזכור, אגייאר אושפז בכפייה בבית החולים אברבנאל לאחר שטען כי נסע לעזה לשחרר את החייל החטוף, גלעד שליט.

קורנפיין אישר היום ל-ONE את הידיעה ואמר: “אני יכול לאשר את עצם קיומה של השיחה בינינו ומעבר לזה אני לא מוסיף שום דבר".

קורנפיין כאמור לא הסכים לחשוף את תוכן השיחה אך נודע כי במקביל לעבודתו הנמרצת של מנכ"ל מחזיקת הגביע, הוא החל כבר בימים אלו בחיפוש אחר פתרונות כלכליים לבית"ר לקראת העונה הבאה.

קורנפיין גם שוקד על סגירת פרטי ההתקשרות עם אגייאר שכפי שהודיע עורך דינו, איתן גבאי, הוא יפסיק את תמיכתו בבית"ר ובקבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים.

כזכור, לגומא אגייאר ניתנה האופציה להודיע עד ה-1 במארס האם בכוונתו לרכוש את בית"ר ירושלים אך כמובן - אופציה זו ירדה מהפרק.

למי ששכח, רק בקיץ האחרון עברה בית"ר טלטלה כלכלית עזה וניצלה ברגע האחרון ע"י אגייאר שהזרים כ-4 מיליון דולרים לקופת המועדון. 

שחקני בית"ר באימון הקפוא (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
מויאל, תמוז, יצחקי ובן שושן רצים בקור הירושלמי (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

אם לא די בצרות הניהוליות הרי שקורנפיין מתעסק בשבועות האחרונים גם בחוסר ההצלחה של הקבוצה בליגה. הקבוצה של יצחק שום מדורגת במקום ה-6 עם 29 נקודות והיא רחוקה 26 נקודות ממכבי חיפה שבמקום הראשון. חניכיו של שום לא רשמו ניצחון ב-3 המחזורים האחרונים.

בבית"ר קיוו שהזכיה בגביע הטוטו אחרי הניצחון על רעננה בגמר תתן לקבוצה דחיפה לקראת משחקי הליגה אך במחזור האחרון הם סיימו רק ב-1:1 מאכזב בטדי מול הפועל ב"ש.   

שום ואמסלם באימון היום (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
שום ואמסלם באימון היום (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE