ירון קוריס ויובל נעים. הכרעה בקרוב (אלעד ירקון)
ירון קוריס. אופטימיות ברמת גן (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

 יו"ר הרשות לבקרת תקציבים רו"ח עופר אורליצקי ורו"ח שוקי כהן, נפגשו הבוקר (ראשון) עם יו"ר הפועל ר"ג, ירון קוריס, ועו"ד שחר בן עמי, שמונה מטעם הבקרה לעשות סדר פיננסי במועדון.

כזכור, הפועל ר"ג נקלעה לקשיים כאשר בבקרה חקרו לגבי החובות אליהם נקלעה הקבוצה. בנקודה הקריטית הזו החליטו בבקרה, בהמלצת משרד החקירות ויצמן-יער, להתערב ומינו את עו"ד שחר בן עמי, שהיה בעבר היועץ המשפטי של הפועל ת"א, לנציג מטעמם כדי שיעשה סדר פיננסי במועדון, ויביא אותו למצב שבו בתום העונה הוא ללא חובות ומוכן לקבוצת רוכשים שתשתלט עליו. 

בפגישה הבוקר הציגו בן עמי וקוריס את מצב העניינים בקבוצה. אורליצקי אמר בסיום הפגישה ל-ONE: "הפועל ר"ג הולכת בכיוון הנכון. עדיין לא סולקו כל החובות, אבל חלק מהם סולקו ואני מעריך שעד סוף חודש מאי יהיה דף נקי בהפועל ר"ג". עוד אמר: "ההתקדמות הזו מוכיחה שהכנסתו של שחר בן עמי למערכת הייתה צעד טוב ונכון מבחינתנו ומבחינת ר"ג". 

בתוך כך ל-ONE נודע, כי בן עמי כבר מנהל מו"מ עם קבוצת רוכשים, שמעוניינת לרכוש את המועדון ולהפוך לבעליו, זאת במקביל לאיחוד המסתמן בין הכח עמידר ר"ג להפועל. כזכור, בין הצדדים כבר היו דיבורים והאיחוד עצמו קרוב לחתימה. בבקרה אמרו היום כי נושא האיחוד בבדיקה ומתנהלות שיחות בנושא.

שחקני הפועל ר&
שחקני הפועל ר&"ג. בשורות טובות (בעז גורן) | צילום: מערכת ONE

קבוצת הרוכשים שמעוניינת בקבוצה מוכנה להשקיע בה, זאת בתנאי אחד: הם מעוניינים לקבל את המועדון ללא חובות. בשלב זה מתנהל משא ומתן ועל פי ההערכות בסוף חודש מאי להפועל ר"ג יהיה בעלים חדש.