אלירן עטר מול גונזאלס, אתמול. מבוקש  (קובי אליהו)
אלירן עטר מול גונזאלס, אתמול. מבוקש (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

למכבי חיפה מחכה עוד קרב מסקרן ועיקש על האליפות בליגת העל בשני מחזורי הסיום, אך זה לא מפריע להם להעביר הילוך בכל הנוגע להכנות המועדון לקראת העונה הבאה.

בשורות האלופה עוקבים בעניין רב אחרי ההתפתחויות בבית"ר ירושלים בנוגע לעתידו של החלוץ, ברק יצחקי, מי שמבוקש מזה זמן רב במועדון הירוק. הפרסום הראשון ב-ONE על דבר הפגישה אתמול (שלישי) בין יו"ר בית"ר, איציק קורנפיין, לראשי מכבי ת"א שנדרשו לסכום של 2.5 מיליון דולר בתמורה לחלוץ, עורר לא מעט שאלות.

בכרמל לא יודעים האם יעקב שחר יהיה מוכן להתקרב ולהציע עבור יצחקי סכומים דומים או כאלה שיתקרבו לסכום שהקבוצה מהבירה דורשת. בחיפה כבר ניהלו מספר שיחות עם קורנפיין בנושא החלוץ ומספר שחקנים שצפויים לעמוד למכירה בקיץ הקרוב.

בהנחה שיצחקי אכן יגיע בסופו של דבר למכבי ת"א ולא לחיפה, עשויה האחרונה להעביר הילוך בהבאתו של אלירן עטר המוכשר מבני יהודה.

מבחינת סטנדרטים כספיים, החלוץ משכונת התקווה עומד בקריטריונים. רכישה של עטר תעלה כמיליון דולר לחיפה, סכום שיהיה מקובל על המועדון הירוק. בבקבוצה יודעים היטב שהחלוץ הישראלי הכי מבוקש אחרי יצחקי יהיה עטר, אותו רוצה גם הפועל ת"א.

במכבי חיפה הגיבו לידיעה ואמרו: "בהמשך לבורסת השמות בתקשורת בנוגע לכל המועמדים למכבי חיפה המועדון מבהיר כי מו"מ עם קבוצות ושחקנים יפתח עם תום העונה בלבד ולא לפני כן".

הקבוצה תחדש אחר הצהריים את אימוניה ותחל בהכנות לקראת משחק הליגה מול בית"ר בידיעה שהפרש שערים עשוי להכריע את האליפות מול הפועל. אלישע לוי יעלה בהרכב סופר התקפי על מנת לכבוש כמה שיותר שערים והמגמה תימשך גם במשחק מול בני יהודה.

הבלם דקל קינן שסובל מפציעה, יעמוד לרשותו של לוי עד לתום העונה ורק לאחריה יוחלט על דרכי הטיפול בקינן. ההסתערות של האוהדים על הכרטיסים למשחק מול בית"ר נמשכת. עד כה נמכרו למעלה מ-4,000 כרטיסים כ-1600 כרטיסים הוקצו לטובת אוהדי בית"ר לשערים 6-8 אבל ספק אם עקב מצבה של הקבוצה אוהדי בית"ר יגיעו למשחק.

ברק יצחקי. המלפפון החם של שוק ההעברות המתקרב? (אמיר לוי)
ברק יצחקי. המלפפון החם של שוק ההעברות המתקרב? (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

בחיפה מודאגים מאוד ממצבו הרפואי של הקפטן יניב קטן שסובל מכאבים בגב התחתון. בכל מקרה, אין כל כוונה שקטן יעבור ניתוח בקיץ הקרוב. השחקן, עם סיום הליגה, יחל בפיזיותרפיה ויזדקק למנוחה.