טל חן ושטרית. סכנין תבקש לפסול אותו (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
טל חן ושטרית. סכנין תבקש לפסול אותו (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

בבני סכנין עדיין לא נרגעו מהחלטת ועדת המשמעת אתמול לקנוס את הקבוצה ולהשעות את קב"ט הקבוצה, מוגיב זבידאת. את האצבע המאשימה הם מפנים בראש ובראשונה לעבר השופט שי שטרית כמי שאחראי לכך. בסכנין כבר הבהירו שיעררו על העונש.

יו"ר הקבוצה, חסן אבו סאלח, מתכוון לשלוח מכתב לאיגוד השופטים ובו דרישה לפסול את שטרית מלשפוט את משחקי הקבוצה. כמו כן, מתכוונת הקבוצה להצטייד, לקראת הדיון בערעור, במכתבי המשטרה ששופטי ועדת המשמת לא התייחסו אליהם בדיון הקודם.

במקרה שהעונש יישאר על כנו, הקבוצה תצטרך לחפש לה לא רק קב"ט אחר אלא גם נהג, שכן זבידאת, שהורחק עד סוף העונה, משמש גם כנהג הקבוצה.

בתוך כך, מתכוננת הקבוצה לקראת המשחק נגד הפועל ב"ש. המאמן, מרקו בלבול, מתמקד בפן המנטאלי, במטרה להחזיר את הביטחון והאמונה לשחקניו, אחרי שני ההפסדים האחרונים.

כמו כן, מתכנן בלבול לעלות במערך זהיר, במטרה לצבור לפחות נקודה בבאר-שבע, ואולי אף לעקוץ.

מי שייעדר מהמשחק הוא הבלם, לירון זרקו, אחרי שהתגלו אצלו אבנים בכליות. זרקו לא התאמן היום (חמישי), ואמור לנוח כמה ימים עד שיחזור לפעילות.

רוצים להמשיך את המומנטום בליגה. סכנין (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
סכנין באימון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מחר (שישי) תערוך הקבוצה אימון נוסף, וביום שבת בבוקר תחתום את ההכנות למשחק באימון נוסף. הקבוצה לא תלון בבית מלון בדרום, אלא תצא למשחק ביום ראשון מוקדם, ותערוך עצירת ביניים בדרך. בקבוצה מקווים שכרגיל, במשחקים בבאר-שבע, יגיעו רבים מאוהדיה הבדויים, הגרים בסביבת באר-שבע, לעודד את הקבוצה.

לירון זרקו. לא ייכנס לכלא (צילום: מערכת ONE)
לירון זרקו (ONE) | צילום: מערכת ONE