יוסי שקל (מתן להב) (צילום: מערכת ONE)
יוסי שקל. עובר למלאבס (מתן להב) | צילום: מערכת ONE

הפועל פ"ת מצאה מחליף לשניר דורי הפצוע שגמר את העונה. בפגישה שקיימו הערב המנכ"ל, אפי צפריר, וחבר ההנהלה תומר סיני עם יוסי שקל, החתימו השניים את שוער הנבחרת הצעירה בעבר עד לחודש ינואר.

צפריר אישר ל-ONE את הדברים ואמר: "מדובר בשוער טוב, אנחנו שמחים לקלוט אותו ומקווים שהוא יישאר איתנו עד תום העונה".

חבר ההנהלה, תומר סיני, אמר בנושא: "יוסי שוער מצוין בעל ניסיון בליגת העל. בעקבות הפציעה של שניר דורי, אנחנו שמחים לצרף אותו לקבוצה".

"טופס הטוטו לא מעניין את הפועל פתח-תקווה"


הפועל פ"ת הוצאה מטופס הטוטו לקראת משחקה מול הפועל ת"א ביום שבת בטענה שהמשחק קל לניחוש, כשאיתה הוצאו מהטופס גם הפועל עכו ומכבי אחי נצרת. בקבוצה מהמלאבס לא אהבו את ההחלטה, אך גם לא מתרגשים יתר על המידה. 

חבר הנהלת הפועל פ"ת ואחד הספונסרים הראשיים של הקבוצה, תומר סיני, אמר ל-ONE בנושא: "כנראה שבמועצת ההימורים חושבים שהפועל פ"ת קבוצה חלשה, אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להוציא נקודות מהפועל ת"א, שהיא קבוצה חזקה מאוד, או אפילו לנצח". 

שחקני הפועל פ&"ת. הוצאו מהטופס (שרון קביליו) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הפועל פ&"ת. הוצאו מהטופס (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

"זו ההחלטה של מועצת ההימורים, שיבושם להם. את הפועל פ"ת לא מעניין טופס הטוטו או החלטות מועצת ההימורים, אותנו מעניין רק המשחק בשבת". סיכם סיני את הדברים. 

אחה"צ שוחח סיני לפני אימון הקבוצה עם הבלם הטוגולזי, עמנואל מתיאס, ואמר לו שהוא יכול לחזור להתאמן עם חבריו. כזכור, הבלם הושעה לחודש ימים לאחר שאיחר שוב ושוב לאימוני הקבוצה וכעת החליטו באם המושבות לאפשר לו לחזור לאימונים רגילים כשהם משאירים בידי המאמן דני ניראון את ההחלטה האם לשתפו ביום שבת.

עמנואל מתיאס. בקבוצה עשויים לקלוט אותו חזרה (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
עמנואל מתיאס. צ´אנס אחרון לבלם (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

יחד עם זאת, סיני הבהיר למתיאס כי זו הפעם האחרונה שבקבוצה יסבלו עבירות משמעת מצידו וכי אם לא ישנה את התנהגותו, הוא ייחתך בחודש ינואר.

בתוך כך, הפועל פ"ת ממתינה לטופס השחרור של הקשר בן ה-20, אלבאשר עאדל מהפועל חיפה, בשורותיה הוא רשום, בכדי להעביר אותו בבקרה. המלאבסים החתימו את הקשר הצעיר על חוזה לעונה אחת עם אופציה לשנתיים נוספות, לאחר שקיבלו עליו המלצה מזאב זלצר ובחנו אותו במשך מספר ימים.