פור לפני ורד (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
תמיר פור. "נצרת השתפרה והתחזקה" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הפועל רעננה סיימה את הכנותיה למשחק הבית מול מכבי אחי נצרת הערב (19:30, לויטה) ותנסה לרשום לעצמה ניצחון ראשון אחרי ארבעה משחקים.

הקבוצה מהשרון חייבת להתחמק מכבלי התחתית ובאימון האחרון שוחח המאמן, אלי כהן וביקש מחניכיו להיות חדים, מרוכזים ולהגיע ראשונים לכל כדור. בנוסף, השחקנים קיבלו תדריך מדויק על חולשות וחוזקות מכבי אחי נצרת, כאשר המטרה להגיע מוכנים במאת האחוזים.

הקשר תמיר פור התייחס למשחק ואמר: "אנחנו אחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון, אנו מבינים טוב מאוד את החשיבות של המשחק ומה איבוד נקודות יכול לעשות לנו חלילה. מכבי אחי נצרת קבוצה טובה מאוד, היא השתפרה והתחזקה מהמפגש נגדנו בסיבוב הראשון. זו קבוצה פיזית מאוד עם יכולות גבוהות מאוד במשחק הראש שלהם ויודעים לנצל זאת על ידי כדורים ארוכים והגבהות וכבשו כך לא מעט שערים".

פור הוסיף ואמר: "אנחנו מצידנו למדנו את היריבה כל השבוע ואני מקווה שנציג משחק טוב ונשיג את הנקודות". לשאלה מהם המפתחות העיקריים לניצחון, ענה הקשר: "לעצור אותם, להיות מרוכזים, להיות ראשונים לכל כדור, לא להיגרר לידיים שלהם ולהשתמש ביכולות שלנו".
לפי תרגול ההרכב, נראה כי מסתמן שינוי אחד בלבד, כאשר המגן, חיים פונטרמולי, יאבד את מקומו לעומרי עטיה.

איתי שכטר מול עומרי עטיה (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
עומרי עטיה. צפוי לשוב להרכב (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE


הרכב משוער: שאול סמדג'ה, רועי לוי, איתי טואף, ארמנוס זלמקיאס, עמרי עטיה, תמיר פור, דיויד דיגמאלשווילי, אבי כנפו, סטיבן כהן, כריסטיאנו דוס סנטוס וריקארדס בניוסיס.

יניב לוזון: "אם נשחק כמו נגד עכו ומכבי ת"א, אני בטוח שננצח"
מאמן אחי נצרת, ג'ון גרגורי יעלה באותו הרכב כמו בניצחון על הפועל עכו שכולל את צמד הבלמים רמי דואני ומור דהן. בחוד הקבוצה ימשיך גיא דיין בהרכב הפותח כאשר הוא ישחק מעט מאחורי תומר חמד. מייקל טאקורה, שהיה בספק, יפתח גם הוא.

יניב לוזון. יחלים מהפציעה ויחזור לאימונים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יניב לוזון. &"אנחנו ורעננה באותה סירה&" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

לקראת המשחק אמר קשר הקבוצה, יניב לוזון: "המשחק ברעננה הוא על שש נקודות. אנו ורעננה באותו סירה וללא ספק למשחק הזה השלכות עתידיות. אם נשחק כמו ששיחקנו נגד עכו ומכבי תל אביב והפועל חיפה אני בטוח שננצח".

הרכב משוער: ז'וסלאן מאייבי, איסמעיל עאמר, רמי דואני, מור דהן, מג'ד יונס, מייקל טאקורה, יניב לוזון, שלומי חנוכה, לואב כיאל, גיא דיין ותומר חמד.