מנשרוב. משחק מלא בניצחון קבוצתו בדרבי (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
תום מנשרוב. בדרך החוצה מהקבוצה? (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

מגינה השמאלי של מכבי תל אביב, תום מנשרוב, נזרק הבוקר (שלישי) ממתקן האימונים בקרית שלום לאחר שהתחצף לבכיר בהנהלת הקבוצה. 

מנשרוב, שחקן בית של הקבוצה, חזר למכבי לפני כשנתיים והוא נחשב לשחקן בסגל הרחב. מנשרוב לא קיבל העונה דקות משחק בליגה וגם בגביע הטוטו מיעט לשחק.

השחקן עצמו, שהפגין יכולת טובה במשחקי האימון האחרונים, הגיע הבוקר לאימון כרגיל. לפני תחילת האימון התחצף מנשרוב לבכיר בהנהלת הקבוצה ולאחר מכן הודיעו לו ראשי המועדון כי הוא נדרש לעזוב את מתקן האימונים באופן מיידי.

במכבי עדיין לא החליטו מה לעשות עם השחקן, אך נראה כי במידה ומנשרוב יתנצל על התנהגותו, הוא יורשה לחזור להתאמן. עד כה, לא קיבל השחקן הודעה על עזיבתו את הקבוצה באופן רשמי וסופי. את תגובתו של מנשרוב לא היה ניתן להשיג. 

בתוך כך, לאחר הניצחון המשכנע 1:5 אתמול על הפועל עכו, ערכו היום השחקנים אימון בקרית שלום. מי שנעדר מהאימון מלבד מנשרוב, היה הקשר הסלובני אנדריי קומאץ' שנמצא עם נבחרתו. קומאץ' לא שותף במשחק האחרון של נבחרת סלובניה ובמכבי מקווים כי קומאץ' יזכה לדקות משחק במשחק הגומלין מול רוסיה, בפלייאוף על העלייה למונדיאל.

קומאץ´.  (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
אנדריי קומאץ. בקבוצה מאוכזבים מהיכולת שהציג עד כה (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

קומאץ' מוגדר כרגע כאכזבה עד כה. הקשר האחורי לא פתח בהרכב במחזורים האחרונים ואף לא שותף במספר משחקים. אם קומאץ' לא ישפר באופן משמעותי את יכולתו עד לחודש ינואר, ייתכן כי הצהובים ינסו למצוא לו קבוצה על מנת להחתים שחקן זר אחר.

בכל מקרה, במכבי מעוניינים בחלוץ זר בחודש ינואר הקרוב, אך אם הקבוצה תרצה להחתים זר חדש, היא תצטרך לוותר על שחקן זר שמשחק היום בשורותיה.

מאיוקה. המהירות שלו תשמש כנשק העיקרי בהתקפה של מכבי (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
עמנואל מאיוקה. עשוי לעזוב בחלון ההעברות (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

נכון להיום מכבי ת"א רשמה בהתאחדות חמישה שחקנים זרים - איביצה אילייב, אנדריי קומאץ', איגור טומאסיץ', רונאלד ראלדס ועמנואל מאיוקה. ייתכן כי מכבי תנסה להשאיל את עמנואל מאיוקה בפגרת החורף על מנת לפנות מקום לחלוץ זר שעשוי להגיע במקומו.