על הדשא של וולפסון הריץ היום (ראשון) דרור קשטן את שחקני בני יהודה, שממשיכה בהכנות לקראת המשחק הראשון במוקדמות הליגה האירופית. הגרלת המשחקים תיערך מחר בניון שבשוייץ, ומי שייצג את הקבוצה יהיה  המנכ"ל משה דמאיו.

בין הקבוצות שיכולות להיות מוגרלות מול הזהובים ישנן קבוצות כמו: אנורטוזוס פמגוסטה שרק לפני שנתיים שיחקה בשלב הבתים של ליגת האלופות, קלמאר וגפלה השבדיות, אולימפיה לובליאנה, דינמו טביליסי, סנטה קולומה הזכורה וגלנטורן, שהיתה הקבוצה הראשונה אותה עברה מכבי חיפה בדרך לשלב הבתים של הצ'מפיונס בעונה שעברה.

הרכש החדש של הקבוצה, החלוץ פיני בלילי, אמנם עדיין לא מתאמן עם חבריו החדשים, אבל הגיע כדי לצפות באימון מהצד. בלילי צפוי ללבוש את מדי הקבוצה ולהתחיל להתאמן עם חבריו במהלך השבוע הקרוב.

הבלם אביב חדד: ”בד"כ הקבוצות הנחותות הן הכי קשות. אסור לנו להתפתות למצב שקבוצה כזו תגרום לנו להגיע ולהאמין מראש שאנחנו ננצח אותה כי אנחנו צריכים לפני כל משחק לעבוד קשה ורק בזכות עבודה קשה אפשר להצליח".

שחקני בני יהודה מתכוננים במהלך האימון(דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
שחקני בני יהודה מתכוננים במהלך האימון(דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

על כך שפיני בלילי נכח באימון והפתיע את החברים אמר חדד: ”תמיד כיף לראות שחקן חדש ולראות שחקן כזה שיכול לשדרג את הקבוצה. אני מאמין שהוא יוסיף לנו המון ומאחל לו בהצלחה".

על השאלה האם יוכלו להצליח יותר מהעונה שעברה במסע האירופי אמר הבלם :”אני מאמין שכן, דרך עבודה קשה ועם דרור כמאמן שיודע להעמיד אותנו טוב על הרגליים. יחד איתו אני מאמין שנצליח לעשות זאת ולעשות יותר טוב מהעונה שעברה".

דרור קשטן באימון בני יהודה. רוצה להמשיך את הרצף הטוב (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
דרור קשטן מסביר לשחקניו מה הוא רוצה מהם (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

הסרבי הנבחן, איזליה ג'ורג'ה לא הצליח להרשים את קשטן ושוחרר. המאמן ממשיך בחיפושים נוספים על מנת לחזק את הקבוצה בקשר אחר. הבלם איבן גארידו יצטרף לקבוצה ביום רביעי כאשר עד עכשיו בילה את הימים האחרונים, באישור הקבוצה, עם אשתו שכרעה ללדת.

פדרו גלבאן עדיין לא סגר את חוזהו לעונה הקרובה. כפי הנראה ישנם עוד פערים בעיקר עם קבוצתו חמנסיה דה לה פלאטה על כרטיסו, אך בקבוצה שומרים על אופטימיות ומאמינים שכשיחלים מפציעתו בקרסול הוא יחזור לשורות הקבוצה.

פיני בלילי. קרוב לקבוצה של דרור קשטן (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
פיני בלילי. הגיע לאימון בני יהודה אבל לא נטל בו חלק (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

המגן איציק עזוז עדיין ממשיך להתאמן בבני יהודה ללא חוזה. כפי הנראה בימים הקרובים יצליחו לגשר על הפערים הכספיים בין הצדדים ולחדש את חוזהו. יניב והבה ששיחק בהפועל אשקלון בעונה הקודמת מתאמן עם בני יהודה על מנת לשמור על כושרו.