אחמד סבע. ממשיך לכבוש (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
אחמד סבע. שני הצדדים מעוניינים להמשיך (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

במכבי נתניה ימשיכו לעבוד גם השבוע על חיזוק הקבוצה לקראת העונה הבאה. לאחר שהחתימו את החלוץ הגיאורגי, גאגה צ'קטיאני, מאור עשור ואופיר עמרם מהפועל ירושלים וכן חידשו את חוזהו של המגן השמאלי טל מעבי, השבוע אמורים ראשי הקבוצה קובי בלדב וגיל לב לסכם את התנאים עם מי שהיה מלך השערים של הקבוצה בעונה שעברה, אחמד סבע.

כידוע, חוזהו של סבע, שכבש בעונה שעברה 9 שערי ליגה, הסתיים והקבוצה מחזיקה באופציה להמשיך את ההתקשרות עד לתאריך 15 ביוני, יום שלישי. במועדון העריכו היום (ראשון) כי הם ייפגשו עם החלוץ בימים הקרובים ויסכמו את תנאיו, שכן שני הצדדים מעוניינים שסבע ימשיך בקבוצה.

שחקן נוסף שאמור להיפגש עם הנהלת המועדון השבוע הוא רביד גזל. גם לגזל הסתיים החוזה בתום העונה והוא נחשב לשחקן חופשי. עירוני קרית שמונה החלה במשא ומתן עם השחקן והצדדים עדיין לא הגיעו לסיכום.

על פי גורמים במועדון, בנתניה ניסו בימים האחרונים להשתחרר מחוזהו הגבוה של הבלם ליאוניד קרופניק, שמשתכר כ-130 אלף דולר. מדובר בחוזה שמהווה נטל כלכלי גדול על תקציב הקבוצה, שכן במועדון מעריכים כי בסכום שכזה הם יוכלו להביא שני שחקני חיזוק.

במועדון שוחחו עם הבלם וביקשו ממנו לקצץ בשכרו, אך האחרון לא הסכים. הקשר, שניר גואטה, שהתבקש על ידי הצוות המקצועי למצוא קבוצה לעונה הבאה, יגיע לפתיחת האימונים בשבוע הבא.

קרופניק: "החבר'ה בקבוצה הם מקצוענים" (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
קרופניק (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

על פי מקורבים לשחקן, הוא מחזיק במספר הצעות מקבוצות בליגת העל, אך הדרישה של נתניה לכסף על כרטיס השחקן שלו מהווה מכשול לשחרורו. במועדון ממשיכים לעבוד על חיפוש שחקנים זרים, כאשר המטרה היא להתחזק בעמדות השוער, הבלם והקשר האחורי, זאת לאחר עזיבתם של אריסטד זוגבו, ביבאן פרנסמן ואלמוג כהן.