אחרי עונה אחת בלבד, הפועל רעננה נפרדה אתמול (שבת) מליגת על בתיקו מאופס מול הפועל פ"ת. בקבוצה שמרו על אופטימיות עד לרגע האחרון, אך זה לא הספיק וגם אם היו מנצחים, מכבי אחי נצרת לא עשתה את העבודה, בלשון המעטה, וסיימה גם היא את עונתה בתבוסה 7:0 מול הפועל ר"ג.
 
חניכיו של צביקה צמח רצו לסיים את הפלייאוף התחתון בטעם מתוק ובכלל את העונה הקשה הזו, אך במהלך כל המשחק הובהר להם, על ידי דיווח מאצטדיון עילוט, שכל מה שיעשו לא ישנה את עתידם בעונה הבאה.

בקבוצה עצובים, אך מאמינים שהבעלים, אשר אלון, לא יוותר ויבנה סגל שיוביל את הקבוצה חזרה לליגה הבכירה בעונה הבאה, בפעם השנייה בהיסטוריה של המועדון.
 
"אני לא חושב שאם היינו מנצחים את המשחק זה היה משנה משהו. קשה לשחק כדורגל כשכל שניה שומעים מהכרוז על עוד ועוד גולים במשחק בנצרת וזה עוד הגיע ל-7 שערים בסופו של דבר.

מבחינתנו סיימנו את העונה כמו גברים, עשינו מסע יפה בפלייאוף וצברנו הכי הרבה נקודות. אין ספק שנעשו הרבה טעויות בקבוצה, אני מאמין ובטוח שאם צביקה היה מגיע לקבוצה חודש לפני היינו נשארים בליגה ואפילו לא מגיעים למבחנים", כך אמר הקשר, תמיר פור.

פור הוסיף: "אני לא חושב שיש להפועל רעננה מה להתפרק, יש למועדון הזה בעלים, אשר אלון, שדיבר איתנו והבהיר שהמטרה שלו היא להקים קבוצה חזקה בליגה הלאומית שתנסה להעפיל אחרי עונה אחת בחזרה לליגת העל. הפועל רעננה זה מועדון חזק ואין שום סיבה שהוא יתפרק בגלל הירידת ליגה".

שחקני הפועל רעננה לאחר שירדו ליגה (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הפועל רעננה לאחר שירדו ליגה (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE