אוהדי ב&
אוהדי ב"ש במסע התמיכה בברקת (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

אחרי ימים קשים שעברו על אוהדיה הרבים של הפועל באר שבע, היום הגיעה סוף סוף הידיעה לה הם חיכו זמן רב כל כך, אלונה ברקת נשארת בקבוצה ותמשיך לשמש הבעלים שלה גם בשנים הבאות.

אוהדי הפועל ב"ש הם מצרך חשוב מאוד לליגת העל המתרחבת שלנו, הוסיפו המון צבע למגרשים והגיעו בכמויות יפות למשחקי החוץ של הקבוצה, אולם הם צריכים ללמוד לקח חשוב מאוד מכל הסיפור האחרון שקרה עם אלונה.

דנילוביץ´ וברקת (אלעד ירקון)
דנילוביץ´ וברקת (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

כל מסע האלימות שכוון כלפי גיא עזורי מאמן הקבוצה היה מביש, ואת זאת יודעים מרבית אוהדי הקבוצה, אני משוכנע בכך, כעת הרוב השפוי שבין האוהדים וישנו רוב שכזה, צריכים להבין את גודל המכה שיכולה היתה ליפול על הקבוצה באם ברקת היתה נוטשת בשל אלימות הקהל.

החשיבות של אלונה ברקת לבאר שבע היא ידועה ועצם כך שהקבוצה אינה מסובכת בקרבות התחתית של הפלייאוף התחתון כמו יתר חברותיה שעלו עימה מליגת המשנה בתום העונה שעברה יכולה להעיד על חשיבה ותכנון נכון של העונה הזו.

קיים בבירת הנגב בסיס טוב מאוד של אוהדים, והקבוצה הזו חשובה מאוד לליגת העל, אך אם ברקת היתה מממשת את איומי העזיבה שלה, שאני משוכנע שלא עהיו אלו איומי סרק כלל וכלל, אזי הקבוצה הזו היתה מוצאת עצמה שוב כעדר ללא רועה בדרך הבטוחה לצנוח חזרה לתהומות הליגה הלאומית בעונה הבאה, ומכך צריכים בנגב לחשוש יותר מכל.

אוהדי ב&
אוהדי ב&"ש (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

כעת משנסתיימה הסאגה סביב הישארותה של אלונה צריכים האוהדים האדומים, שראוי לציין שלאורך כל התקופה הביעו תמיכתם בה, לתת שקט לבעלים על מנת לתכנן את העונה הבאה.

המטרה הראשונית תהיה, כמובן, החתמתו של מאמן לעונה הבאה, שכן ויקו חדד שמכהן כעת כמאמן הודיע כבר מעל לכל במה אפשרית כי הוא לא מעוניין להמשיך לאמן. מי שצריך להגיע ולהדריך את הקבוצה הדרומית הוא דמות כריזמטית שמתאימה לאופי של הקבוצה.

קיים בבאר שבע סגל שחקנים שבאם ישמרו עליו ועם מעט חיזוק יכול בשנה הבאה לעשות עוד קפיצת מדרגה משמעותית לעבר החלק העליון של ליגת העל, אבל שוב, הרבה תלוי באוהדי הקבוצה שצריכים יהיו ללמוד לקח חשוב מאוד ממה שקרה השנה.

ויקו חדד (אלעד ירקון)
ויקו חדד (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

האוהדים צריכים להוקיר את אלונה ברקת על תרומתה לקבוצה הבכירה בדרום הארץ, שהיתה שקועה בליגת המשנה עד עתה ולהוקיע מתוכם את השורש הרע של אוהדים שהסבו נזק לא מועט עם עזיבתו של גיא עזורי, כי יסכימו כל אוהדיה השפויים של באר שבע כי מה שקרה עם גיא עזורי השנה היה הרבה מעבר למוגזם, ואסור שיחזור בעתיד.